Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok Merlin kalandjaihoz...

Tudnátok Merlin kalandjaihoz hasonló, sőt szinte ugyanarról szóló sorozatot?

Figyelt kérdés
Mivel a Merlin kalandjainak vége, olyan sorozatot keresek amiben Merlin a főszereplő.Legyen benne fekete mágia.Mint írtam, Merlin legyen (lehetőleg) a főszereplő, amint a mágiával küszköd!Légy szíves ne írjátok a Camelot c. sorozatot, mert abba belenéztem, de az 1. résznél abba is hagytam thx! :)) szóval kb. ilyen sorozat legyen!! :)

#Merlin kalandjai #Merlin kalandjaihoz hasonló sorozatok #Merlines sorozatok #Arthur királyos sorozatok
2013. júl. 9. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ez más, de nagyon ajánlom: hös legendája
2013. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hős legendáját már végignéztem!!
2013. aug. 16. 20:26
 3/5 shofia ***** válasza:
Bocsánat, most nézhet mindenki hülyének, de itt a gyakori kérdéseknél miért ír majdnem mindenhova p
2015. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 shofia ***** válasza:
(Bocs, elnyomtam, de itt folytatom) szóval miért ír mindenki majdnem minden sorozat után egy c. betűt? Láttam már merlin c. sorozatnál, Dracula c. sorozatnál, ki vagy doki c. Stb. Ezt nem értem.
2015. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a című rövidítése...
2015. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!