Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeztek még azokra a...

Emlékeztek még azokra a régebbi filmekre amelyeket a Hallmarkon adtak?

Figyelt kérdés

1998-2000 körül sok jó filmet adtak a Hallmarkon amik gyerekként nagy élmányt hagytak bennem azóta is. Most elkezdtem újranézni párat és arra lennék kíváncsi, hogy ki mire emlékszik és mi volt a kedvence.

Köszi előre is :)



2013. júl. 9. 22:35
 1/5 anonim válasza:

Én ugyan később kezdtem el nézni a Hallmarkot,de bennem is mély nyomot hagyott egypár film.Mondjuk az a baj,hogy a legtöbbjükre már nem nagyon emlékszek,de sokszor meghatódtam.Volt egy olyan,amin az anyukát külön zárták,steril környezetbe,mert szegények voltak és ettől nem tudtam már többet tenni a nőért..aztán tudom,hogy meghalt,a gyerekei meg az apjukkal maradtak...vhogy így volt.:)

Volt egy katonás is..meg nem tudom még,de jók voltak,de tényleg homályos emlékeim vannak.Én olyan 2006-2007 között néztem a Hallmarkot.

17/L

2013. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Bár nem pont abba az időtartamba sorolható, de kedvenceim voltak a:

Kell egy csapat

Lányanya

Auguszta lázadása

Mit ér egy élet

Tizenhárom

A sötétségen túl

:) jó lenne ezeket újra megnézni, de kb lehetetlen :(

2014. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Még jöhetnek :)

Majd én is posztolok egy listát mert azóta keresgéltem egy csomo filmcímet abból az időszakból.

2014. jún. 1. 14:53
 4/5 anonim válasza:

nincs mit, várom! :)

eszembe jutott még egy film, Hajléktalanul a Harvardon

:)

2014. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
soha ne nezz le!
2014. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!