Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan animét mondani...

Tudtok olyan animét mondani ami hasonlít a sword art online-ra meg a acel word-re?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Már mint akkora bukást keresel mint a sao? Van egy pár hasonlóan megosztó csalódást keltő anime, de gondolom ha az AW-t is mellé vetted akkor valami olyan kell ami virtuális világban játszódik? Nekem az AW-val utólag csak az a gondom volt hogy valszeg Kuroyukihime szülei a 2 sao-s műmájer sablon kari. Azt meg kész viccnek tartom hogy Kirito-t mindenki jobbnak tartja Haruyukinál, ahhozképest hogy mind2 egy orbitális kocka volt Haruyukiról elhiszem a kinézete meg a viszahúzódó hikikomori viselkedése miatt, kiriton viszon nagyon látszik hogy átlag sablonos műkocka az egész. Nos igen, részben ezért is van nálam pontozásban 4 pont a 2 anime között (2/10 és 6/10) az AW javára.


Erre tudok párat. HxH Greed Island Arc-a.

Scrapped Princess, 12.rész után megtudod miért ide soroltam.

Az összes .hack// sorozat, játék, mozifilm, OVA, Special, stb..

The Animatrix

Serial Experiments Lain (részben, ez egy mélyebb sorozat, 18 alatt unnád.)

Dennou Coil

Persona 4 The Animation

Ixion Saga DT

2013. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát valamennyiben igazad van de valamiért engem megfogtak az ilyen animék

és köszönöm a válaszodat

2013. júl. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!