Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek, mit gondolt...

Mi a véleményetek, mit gondoltok a Dr. Csont 8. évadjáról, hogy Bones és Booth nem házasodtak össze?

Figyelt kérdés
Vélemények!!!

2013. júl. 10. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát Bootht megfenyegették hogy nem veheti feleségül Bonest így csak a családja életét mentette,nekem legalábbis így tűnt :)
2013. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom!! Véleményt kertem!
2013. júl. 11. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól van na nem kell ennyire felháborodni véleményem az hogy jól tette de ettől fügétlenül nagyon idegesítő valahogy elmondhatta volna Bonesnak az igazat de hát folyton lehallgatják őket.
2013. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Röhejes, ez a fordulat is csak a sztori elhúzásáról szól. Nem hiszem el, hogy egy olyan volumenű FBI- os, mint Booth, ne tudta volna megoldani, hogy közölje Bones- al a valódi okát az esküvő lemondásának. Én nagyon kedvelem a Dr Csont- ot, (az egyik kedvencem) de szerintem ez a 8. évad már nyögvenyelősre sikeredett. Nem értem, hogyan lehetséges, hogy Pelant ennyi "főbenjáró" dolgot elkövet, és Bones csapatán kívül a kutyát nem érdekli, érdekes módon. Ugye, eltérített egy amerikai repülőgépet, amely majdnem lebombázott egy afgán iskolát; lenullázta Hodgins sokmilliós bankszámláit; megbénította egy nagyváros közlekedési hálózatát, stb., stb. Szinte már vmi mindenhatónak tűnik így, túlzás ez már.

Szóval,szerintem kár, hogy így elcseszték az évadzárót. A 7. vége például sokkal jobban sikerült.Ettől függetlenül várom a 9. évadot.

2013. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van! (röviden ennyi)
2013. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Össze fognak házasodni 9/6 "Woman in White"
2013. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

SPOILER!

Igen, már láttuk. És nagyon örülök, hogy ezt végre nem szúrták el a sorozat készítői úgy, mint pl. azt, amikor nem láthattuk, hogyan jöttek össze ( a 6. végén). Szerintem az esküvői fogadalom jól sikerült, szép volt és igazán megható. Csak Christine- t, meg néhány közeli rokont hiányoltam. Miért nem volt ott Booth öccse, Bones tesója, meg annak a családja? De azért tetszett.

2013. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik, a kedvenc sorozatom, de a 8/18-tól nincs szinkronizálva... így nem tudom tovább nézni
2014. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!