Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra varhato, a "Vampirnapl...

Mikorra varhato, a "Vampirnaplok" cimu sorozat,3-4 evada, magyar szinkronosan?

Figyelt kérdés
Elore is koszi a valaszokat!!

2013. júl. 11. 20:05
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem lesz magyarul.Én is szeretném hogy magyarul legyen de kevesen nézik ezért nem szinkronizálják.De én feliratosan nézem is úgy se olyan rossz,szerintem nézd te is úgy.
2013. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ezt nem értem.Ha nem nézik honnan volt az a sok ezer/százezer rajongó aki a találkozóra elment ??Kicsit furcsa....
2013. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ja ez mondjuk tényleg fura.Hát akkor nem tudom.ja és az első válaszoló voltam
2013. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi de azert remelem lessz szinkronosan,mert nem szeretem feliratosan nezni:)
2013. júl. 16. 18:22
 5/8 anonim válasza:
A 3.évadot idén csinálják, elvileg hamarosan adják... habár én jobban szeretem eredi hangban, felirattal:)
2013. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez mar egy jobb hir,koszi :)

Tudom sokan szeretik eredeti hangal de nekem valahogy az olvasas es a film nezes nem talal ossze ezert nezem szinkronnal,es amugy mar megszoktam a forditott hangal es az eredeti a furcsa :)

2013. júl. 25. 13:31
 7/8 JordanVanAlen válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=9O5a77fT_yo

Csináltak magyart szinkront már amiről mást nem csak ennyit tudni, igaz nem az eredeti hangok de nem rosz. Az eredeti szinkronszinészekről nem hallani semmit gondolom nem fogják szinkronizálni mert akkor már tudnánk róla.

2013. aug. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
remélem ,hogy lesz szinkoron :)
2013. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!