Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a régi vámpíros film?

Mi lehet ez a régi vámpíros film?

Figyelt kérdés
Lehet nem egy teljes film, hanem több külön kis történetből áll vagy valami rövid film, nem emlékszem már. Egy fickó keresztel tartja távol a vámpírokat, bemenekül egy házba előlük. Végén viszik a rendőrök de aztán megfordulnak és csúnya nagy fogaik vannak nekik is.
2013. júl. 13. 14:09
 1/7 anonim válasza:
Talán tudok neked segíteni. Nem jut még eszedbe valami más is a filmből? Ez nem elég információ ahhoz, hogy rájöjjek a film címére.
2013. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy egy komplett film, lehet több kis történet. Elég régiesnek tűnt a film, de nem fekete-fehér.

Gyerekkoromban láttam szóval túl sok részlet nem maradt meg. Talán valami szent helyre menekült be ahova nem mentek utána, csak körülvették a házat. Úgy rémlik, h nem 2 nagy vámpírfoguk volt, hanem sok csúnya nagy fog. A vége meg amolyan antihappyend, a rendőrök is vámpírok.

2013. júl. 16. 11:13
 3/7 anonim válasza:
A főszereplő milyen ember volt? Néger, vagy fehér? Mert ez is sokat segít. :)
2013. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

De azért leírok néhány filmet:

- Vámpír Brooklynban

- Alkonyattól pirkadatig

- Penge trilógia

- Dracula

- Interjú a vámpírral

- A vámpír árnyéka

- Vámpírok bálja

- Alkonytájt

- 30 nap éjszaka

Ezekből válogathatsz... Még mindig az első és utolsó válaszoló vagyok. Sok sikert ! :)

2013. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fehér!

Ezeket ismerem, a vámpír árnyékát nem láttam, majd letöltöm de nem hiszem h ez lenne.

2013. júl. 16. 20:59
 6/7 anonim válasza:
Rendben.. Akkor sajnálom, hogy nem tudtam neked segíteni. :( Itt van még egy, ahol tudsz böngészgetni a filmek között: [link] Sok sikert! :D
2013. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2013. júl. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!