Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Reaper Démonírtók-hoz hasonló...

Reaper Démonírtók-hoz hasonló sorozat?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el nézni a neten a Démonírtók című sorozatot, rosszúl esett mikor megtudtam hogy a második évadnál megálltak. Valaki tud ehhez a sorozathoz egy hasonló sorozatot?

#sorozat #démon #Reaper #démonírtók
2013. júl. 13. 19:15
 1/3 hunbula ***** válasza:
Supernaturalban vannak démonok, jó sorozat. A Lost Girl is valami ilyesmivel operál abból túl sokat nem néztem.
2013. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Supernatural - Odaát cseppet sem hasonlít rá, a Lost Girl - Az Elveszett Lány meg pláne nem, bár a supernatural jó, söt egyik kedvencem, de közel sincs a démonirtókhoz. A Lost Girl meg inkább a Buffy a vámpírok réme sorozatra hasonlít, kivéve hogy abban nem volt ilyen sok és nyílt a szex jelenet, mellesleg nő a nővel a Buffy-ban Willow is lezbi volt, de nem fejtették ki ilyen nyíltan, a Lost Girl jó lenne ha nem lenne ennyi szex jelenet benne, ezért azt mondom hogy fúj...

na de nem ezt kellene írnom... elnézést, válaszolnék a kérdésedre. Reaper - Démonirtókhoz hasonló film, aminek ilyen jó a hangulata, a szereplőgárdája, nem igazán van, talán, de tényleg hogy csak talán az Angel sorozat ami úgymond pótolhatja. illetve egy facebook sorozat ami nekem nagyon bejött, bár ott olvasni kell, de elvileg hamarosan kijön a sorozat a képernyőkre is a címe Vámpír-Vadászok [link]

2015. okt. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a félreértések elkerülése miatt nem bántószándékkal írtam a választ, kérlek első válaszoló ne vedd magadra.
2015. okt. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!