Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó sorozatot mondani?

Tudnátok jó sorozatot mondani?

Figyelt kérdés

Maffiózók, Dexter és a Breaking Bad-et néztem meg, amíg szinkronosak, Dextert most fogom folytatni felíratosan.

Ezek fogtak meg, és ehhez hasonló sorozatokat keresnék, amit nem unok meg 1-2 évad után mint pl a Gyilkos elméket..

Előre is köszi



2013. júl. 14. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
BBC Sherlock , igaz egy évad 3 részes de egy rész 90 perc mind1 a lényeg hogy nálam 10/10 -es
2013. júl. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gengszterkorzó

- sorozat -

(Boardwalk Empire, 2009) [link]

2013. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Észvesztő, Grimm, Zöld Íjász, Mentalista
2013. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Breaking Bad-et nem folytatod feliratosan?? Bár nem tudom a TV-ben meddig adták le, de azt mindenképp folytasd majd.

Sherlock-ot szintén ajánlom, zseniális.

Hannibal

2013. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, BBC-s Sherlockot és a Sherlock és Watson-t is láttam már csak kimaradtak innen.

Lesz miből válogatnom :)

2013. júl. 15. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Sons of Anarchy, ha az általad felsoroltak tetszettek, akkor valószínű, hogy ez is fog.
2013. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
True detective olyan monológokat tol benne mchew mccaneghey hogy leszakad a fejed
2016. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enis sons of anarchyt javaslom..nagyon jó
2016. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!