Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik horror (vagy más...

Melyik horror (vagy más besorolású) film volt a legrémisztőbb, legijesztőbb amit láttatok?

Figyelt kérdés
Én rengeteg horrort és hasonló filmet de még egy sem ijesztett meg úgy igazából.

2013. júl. 17. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rémálom az Elm utcában

Pókiszony

Árva

2013. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike!
2013. júl. 17. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Üzenetedre válaszolva:

Végig bírnám nézni, igen. De ezeken a horrorfilmeken én csak nevetni tudok. Egyáltalán nem félelmetesek, inkább szánalmasak, hogy valakit ez tesz boldoggá.

2013. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Hogy idézzem az üzenetedet:

"feltettem kérdést te meg viccet csinálsz belőle engem ez a téma érdekel ha téged nem minek szólsz bele úgy sem értenéd meg, nem engedsz meg velem szemben ilyen tiszteletlenséget nem is ismerlek hálát adok ezért istenek,ha valami nem tetszik menj el a f....ba"


Mivel te támadtál, lenéztél azzal, hogy nem bírnék végig nézni egy horror filmet, én ugyanabban a stílusban válaszoltam neked.

Nem viccet csináltam belőle, hanem válaszoltam egy viccre. Te írtad; "(vagy más besorolású) legrémisztőbb, legijesztőbb amit láttatok?"


Az emberi hülyeség határtalan. Éppen ezért szokták mondani, hogy hülye kérdésre hülye válasz. :)

2013. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 medvehere bácsi válasza:

szerb film, reGOREgited sacrefice

ezek undorító beteg brutális és beteg filmek.

Csak erős idegzetűeknek.

2013. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 medvehere bácsi válasza:
bocsánat ezek undorító perverz brutális és beteg filmek
2013. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!