Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem segíteni?...

Filmkereső kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Nagyon-nagyon-nagyon keresem annak a filmnek a címét, amelyiknek a tartalmából mindössze ennyire emlékszem:

Figyelt kérdés
a film kb. az 1800-as (talán 1900-as) években játszódik egy fiúneveldében, ahol van egy nagyon elvetemült pap, aki a kemény testi fenyítések híve, és egy demokratikus szellemben nevelő pap, akit az elvetemült paptársa igyekszik rossz színben feltüntetni az egyházi elöljáróság előtt. Van az intézetben egy renitens kisfiú, akit a gonosz pap egy napon annyira megver, hogy belehal a verésbe. Sajnos, a jóságos pap későn érkezik, és már csak holtan tudja kivinni a kisfiút a szobából...!!! Iszonyúan fontos lenne, hogy megtaláljam a filmet!!! Nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm, ha valaki tud nekem ebben segíteni!!!

2013. júl. 17. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetséges?


Dal egy agyonvert fiúért

(Song for a Raggy Boy, 2003) [link]

2013. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!