Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éber kómáról szóló, irgalmatla...

Vulgar kérdése:

Éber kómáról szóló, irgalmatlan nyomasztó film címét keresem. HELP! ( "az az Éber kóma című film te hülye" típusú hozzáröffenések kíméljenek! ) Láttad? Ismered? Segíts mert megőrülök!

Figyelt kérdés
Jó pár évvel ezelőtt az m1, m2 vagy dunaTv-n láttam a kérdéses filmet. Maga a film végig a beteg szemszögéből (értsd: FPS :) ) mutatta be a cselekményt. Család tagok látogatták ő meg üvöltött és bőgött magában. Hihetetlenül a hatása alatt voltam a film vége után és egy jó ideje bosszant hogy nem tudom újra meglesni

#kórház #beteg #dráma #éber kóma
2013. júl. 17. 21:54
 1/5 Zgirl20 válasza:
Szerintem az Éberség c. filmre gondolsz, Hayden Christensen és Jessica Alba főszereplésével. Fent van youtube-on is, ha érdekel.:)
2013. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az:( de azért thx! munkaórákra meg van a film! :)
2013. júl. 18. 08:19
 3/5 anonim válasza:
Ha megvan, leírhatod a címét! ^^
2013. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Briganti válasza:
Szkafander és pillangó? Igazából a beteg (egy francia magazin főszerkesztője) nem éppen kómában van, hanem agyvérzés utáni kómából ébredt, de teljesen lebénult, csak az egyik szemét tudja mozgatni, azonban mentálisan teljes mértékben egészséges.
2014. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Éberség [link]
2015. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!