Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Elég régi film viszont fejben megvan az egész.16 vagyok talán 8 lehettem mikor láttam.Naggyából arról szólt hogy egy csapat kalóz egy kincses szigetre vetődött és volt egy másik csapat is amiben egy 14-15éves srác volt. A srác talált egy sellő lányt akit emberré változtatott. A sellő tudott beszélni a növényekkel.Találtak egy barlangot ami tele volt kincsekkel ekkor a sellő visszaváltozott. Egy pokrócon húzták ki a barlangból majdnem rácsapódott az ajtó.Semmi kincset nem tudtak elhozni legalábbis azt hitték de később kiderült a pokrócra egy csomó gyémánt rá volt varrva. Film közben a növények segítségével csapdákat állítottak a kalózoknak.Köszi előreis.:)

2013. júl. 18. 10:13
 1/1 A kérdező kommentje:
tv2-n vagy az rtl-n láttuk
2013. júl. 18. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!