Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnék szerezni Freddy...

Hol tudnék szerezni Freddy Krugeres kesztyűt?

Figyelt kérdés

nem ilyen gagyira gondolok hanem éles filmbéli látszatra is komoly kesztyűre, gondoltam hogy csinálok de nincs hozzá jelenleg eszközöm eszközeim amivel eltudnék készíteni :S esetleg aki kovács vagy lakatos elvállalna 1 ilyen pár kesztyűt érdekelne meg venném kp! pest megyei vok.

Hülyeségekkel kíméljetek ! itt 1 vidi a penge az tökéletes bár a végeredmény lehetne jobb is a kézfejnél láttam tökéleteset is de most nem keresem meg youtubon aki tud segíteni kérem help!


2013. júl. 18. 14:54
 1/7 Lord Keri ***** válasza:

Talán ez, de nyilván itt a kések nem igaziak, bár azt házilag is le lehet gyártani hozzá!


[link]

2013. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez sajna nagyon tréé :S mármint műanyag és ha már fizetek akk nem akarok foglalkozni vele akk már kész termék kell ezzel sok lenne a hajcihő ez gyerekeknek való...
2013. júl. 18. 19:40
 3/7 Lord Keri ***** válasza:
Nyilván ez egy jelmez, viszont a szerintem teljesen élethű, azaz replika max külföldről beszerezhető és szerintem horror ára lehet. Már csak abból kiindulva hogy egy licenszelt élethű műanyagfiguráért is elkérnek akár 100-150 ezer forintot is ha olyan minőségű!
2013. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom de bizonyára ebben az országban is van 1 sajna nem 1 esetleg munkanélküli kovács vagy lakatos aki összetudna hozni ilyet 1 -10 ért neky pár óra munka lenne ideje meg mivel mn. biztos van én megtudnám csin de nincs hozzá semmi eszközöm amivel összetudnám hozni (satu, hegesztőgép, stb ....)
2013. júl. 18. 20:49
 5/7 Lord Keri ***** válasza:
Amúgy technikailag tuti nem bonyolult egy ilyet legyártani, szóval valószínűleg az az olcsóbb megoldás, csak egyben a körülményesebb is! :)
2013. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
He sikerül szerezned, rakd már fel a képet, hogy mi is lássuk, hogy milyet sikerült szerezned. Nekem is kéne egy olyan. :)
2013. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eddig nem igazán akadt jelentkező szal valszín én magamnak fogok gyártani tökéletes minőségben nagy éles pengékel :P ráadásul karvédőszerűsen oldom meg mint a smallvill-ben :P (10 évad 8 rész)
2013. júl. 21. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!