Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg tudja nekem mondani...

Meg tudja nekem mondani valaki melyek ezek a filmek? Nem emlékszem a címukre.

Figyelt kérdés

1.: Egy fiúról és egy lányról szól akik szerelmesek egymásba, de eltilják oket, és csak álmaikban találkozhatnak. Valami tundér mindig megmondja nekik, hogy melyik nap hány év múlva találkoznak majd álmaikban. A lányt egy gonosz lény tartja fogva, aki dolgoztatja és feleségul akarja venni. De mikor a fiatal lányokat feleségul veszi, beszippantja oket... A fiút azt hiszem a szulei tartják fogva. A vége az lesz, hogy mindketten megmenekulnek, a lány kiszabadítja a tobbieket akiket beszippantott a lény... A fiú és a lány újra találkozhatnak éloben.


2.: A második torpékrol szól... Van egy nagy fa, és ahogy hullajtja a leveleit úgy halnak meg a torpék. A torpék teste mindig felszívódik. Aztán mikor lehull az utolsó levél is, az emberek megmentik oket és újjáélednek, a fának visszanonek a levelei.


3.: Ez egy lányról szól, akinek a szobájában van egy tukor és vannak neki valami golyói amivel át tud kelni a tukron. Azt hiszem valami szornyek is uldozik, aztán egyszer fogságba esik. A szornyek az emberekbol csinálják a teát... A lányt egész végig 2 (vagy 3) tundér segíti, végul a lányt kimenekítik a fogságból és magukat áldozzák fel, mondva hogy már nem lesz rájuk szuksége a lánynak.


2009. okt. 20. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A harmadik asszem a Tükörnapló
2009. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első szerintem Az álomherceg legendája. Mondjuk a beszippantásban nem vagyok biztos, de a többi stimmel.
2009. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!