Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek az animációs filmnek...

Mi ennek az animációs filmnek a címe (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Van egy pasas, aki visszamegy abba a városba, ahol a gyerekkorát töltötte, de mindenki utálja( nem igazán emlékszem így az elejére), aztán egy öreg ember befogadja, akinek van egy húga, aki szintén öreg. A pasas kosarazott gyerekkorában és az egyik kosármeccsen nem jöttek a szülei, a végén tudta meg, hogy meghaltak. Volt egy barátnője, annak a nőnek most van egy fia, akit ez a pasas elkezd kosarazni tanítani, aminek a nő nem örül. Kiállnak egy ilyen menőző társaság ellen akik kikapnak és meg kell ennie a csk-nak egy kövér ember gatyáját, aki ott tornázik.( Jó, hülyeség, de így van. ) Ez a gatyaevő vhogy ráönt egy csomó sz@rt az öregemberre, aki aztán belefagy és jönnek az őzek, akik a barátai és lenyalogatják, és az egyik elkezd vigyorogni és látszik, hogy sz@ros a foga. Van vmi díjkiosztó, ahol van egy 3 mellű nő, meg egy zöld-hónaljszőrű gyerek, meg stb. végül az öregember kapja a díjat. Ennyire emlékszem, de már nagyon-nagyon régen láttam. Ja, sokat énekelnek és korhatáros volt, asszem. Valaki segítene?!Köszi előre is.

2013. júl. 21. 15:27
 1/4 antrax93 ***** válasza:
High School Musical ???
2013. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki írja le ha tudja légy szíves! Az öcsém nem hiszi el, hogy van ilyen animációs/rajz film, én meg tudom, hogy láttam. És nem, nem film, még1szer: animációs film, vagy rajzfilm! Köszönöm előre is a válaszokat.
2013. júl. 22. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Hehe rémlik valami xD De nem tudom a címét viszont én is vagyok így egy filmel, tudom, hogy láttam de nem hisznek nekem.
2013. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a "nyolc őrült éjszaka" című film az?
2013. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!