Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szeretik a Star...

Miért nem szeretik a Star Wars-osok a Star Trek-eseket és fordítva?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocs hogy nem tudom a kérdésedre a választ, de eszembe jutott egy film, ajánlom [link] :D

Lehet hogy megadja a választ is. :)

2013. júl. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ már láttam a filmet.
2013. júl. 22. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Erre ugyanaz a válasz, mint a "miért nem szeretik a Barcelona fanok a Real Madrid fanokat és fordítva?" kérdésre.
2013. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eddig ezen én is gondolkodtam... Nekem mind2 film tetszik, és jobbnál jobb filmek jelenek meg...

De az előttemlévő teljesen joo választ adott! Igaza van.

2013. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jogos
2013. júl. 23. 10:25
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Én csak magát a sorozatot nem bírom, a rajongókkal semmi gondom! (Egy Star Wars fan :) )
2013. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez két külön film. A star warsban van egy történet, na meg persze lézerkardok. Ezzel szemben a star trekben csak utazgatnak az űrhajóval, mert haza akarnak jutni, erről szól majdnem minden rész. Kinek ez jön be, kinek az... De ez valóban olyan mint a foci... Egyfajta rivalizálás folyik köztük, ennyi az egész.
2013. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem mind a kettőt, meg anyu is.:)
2013. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert sokan úgy gondolják hogy a Star Trek a Star Wars-t másolja és fordítva. Nekem a Star Wars jobban tetszik, mert nekem a Star Trek unalmas, de gondolom ha azon nőttem volna fel akkor jobban tetszene, de amúgy semmi bajom nincsen vele, azt is nagyon jól kitalálták. (Star Wars fan)
2013. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mint a kettőnek megvan a pozitívuma. Régóta vagyok SW fan de már több mint 4 éve ST fan is. Az nélkül nem fejeződhet be a napom, hogy ne nézném meg a következő részt, stb.
2013. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!