Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen erős horror filmet...

Milyen erős horror filmet ajánlotok?

Figyelt kérdés
ERŐSET, emberek, vagy véres is jöhet :3

2013. júl. 21. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Íme két gore: Slaughtered Vomit Dolls, August Underground's Mordum.


Jó szórakozást!

2013. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerb Film
2013. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
átok 1 2 3,doom,tükrök 1 2 ,kör 1 2,fűrész 1 2 3 4 5 6 7 ........stb
2013. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az Emberi százlábú(1) Én a pocsék címe miatt sokáig nem akartam megnézni,de kellemes csalódás volt.Már ha kellemesnek mondható az,hogy odab..szott a hangulatnak.Ultra kemény,nagyon jó színészi játékkal. [link]
2013. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a szerb film az eléggé... hát épeszű ember nem néz ilyet csak akinek valami nincs rendben...

az emberi százlábú meg minden tekintetben borzalmas...szinészi játék??? az?xdd

amugy meg:

Ragyogás

Ördögűző

A texasi láncfűrészes mészárlás(1974)

A cápa

Radirfej

Sziklák szeme

Holtak hajnala

Halloween

2013. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Thx mindenki, majd utánuk nézek :D
2013. júl. 22. 21:18
 7/11 A kérdező kommentje:
A sziklák szeme megvolt, mind a 3 része, az nagyon jó :3
2013. júl. 22. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizony jó filmeket írt az a válaszoló aki az Ördögűzőt,a Ragyogást stb ...írta.Viszont ezek spontán klasszikusok.Nagyon jó filmek,de köszönő viszonyban sincsenek a kéréssel.Nos Szerb film..."Hát épeszű ember nem néz ilyet csak akinek valami nincs rendben." Ejnye-bejnye!Csak nem te is láttad?Ha igen,akkor benne vagy a degeneráltak körében magad is.(én is)Ha pedig nem láttad,miért ítélkezel? Emberi százlábú:Hát ez véleményes.Ízlések és pofonok.De az azért tény,hogy igen ismert film lett mind kettő.Hogy borzalmas lenne?Hát a Halloween az tényleg az.Végtelenül unalmas,és könnyen kikövetkeztethető.Sem drámaiság,sem fordulat,sem vér.A színészi játékról nem is beszélve.Az Emberi százlábú egy beteg "sztori",de nagyon jól van tálalva.Nincs színészi játék?Hát nem sok,de a doki az nagyon ott van.Egy beteg "náci",és ezt a karaktert nagyon jól formázza meg.De mint mondottam ízlés dolga.És azt azért egyik filmre sem mondanám,hogy borzalmas,inkább írd azt,hogy te olyan filmeket szeretsz,amik nézése közben mosolyogva ropogtatod a "csipszet",és iszod a "kólát".De hogy sem a Slaughtered Vomit Dolls,sem az Emberi százlábú,sem a Szerb Film nem ilyen délutáni mozi az tuti.
2013. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok fajta van: elgondolkodtatós, zombis, szellemes, gyilkosos, slasher (pl. Fűrész amiben trancsíroznak), skizofrénes, papranormálisos, kamerarángatós. Nálam a Mártírok verte ki a biztosítékot, mert ilyet kitalálni... Régen féletem még a Körtől, 2013-ban nagyon ütős lett sztem a Mama c. horror, és moziban is nagyon ütött a Démonok között.
2014. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8

nem láttam:) és nem is érdekel, egy haver mesélte el kb az egészet

2014. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!