Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hana yori dango-hoz hasonló...

Hana yori dango-hoz hasonló Japán filmek?

Figyelt kérdés
Most láttam és nagyon megtetszett 2x is megnéztem az egészet!!!Ilyesmi filmeket keresnék. Előre is köszönöm.

#film #Japán #szerelmes film #hana yoru dango
2013. júl. 22. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A Hana Yori Dango nem film, hanem sorozat, aminek két évada is van. Bár igaz, hogy van belőle egy film is, de az a sorozat után játszódik.
2013. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondod???? :O de attól mondhatnál valamit...ne csak kritizálj pls..
2013. júl. 23. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy van belőle film meg sori, viszont egy 51részes anime, és egy anime mozifilm van belőle ezt tudom, és az egyik legjobb romantikus anime.


[link]

[link]


Egyébként valszeg a sorozatok alapja is az eredeti Hana Yori Dango manga: [link]

2013. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Bocsánat, nem szerettelek volna megsérteni, csak leírtam, ha esetleg nem tudtál volna a sorozatról.

Egyébként japán filmeket nem igazán szoktam nézni, inkább doramákat, de ajánlok néhányat, hátha megtetszik valamelyik.


Film:

Paradise Kiss

Nana

Koizora (ez inkább dráma, de nagyon szép)


Dorama:

Hana Kimi (én a 2007-es verziót láttam, nekem nagyon tetszett)

Kimi wa Petto (ebben Matsumoto Jun az egyik főszereplő, aki a HYD-ben Tsukasát játszotta)

Koizora (ugyanaz, mint a film, csak jobban el van nyújtva)


Nem tudom, hogy a koreai filmekből és doramákból mennyit láttál, de ha érdekel, abból is tudok írni néhányat.

Ha a HYD tetszett, akkor szerintem nézd meg a Boys Over Flowers-t is, mert az a HYD koreai adaptációja. Én mondjuk még nem láttam, de biztos jó lehet.

2013. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! És nem sértettél meg.(első)

Mindet,sorit is meg a filmet is láttam,ezért kérdeztem. Még egyszer köszii ^^

2013. júl. 26. 20:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap mindegyikbe belenézek ha lesz időm :)
2013. júl. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!