Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPN! Castiel tényleg főszerepl...

SPN! Castiel tényleg főszereplő lesz a 9. évadban? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

nem rég kezdtem el nézni a Supernatural-t (a 7. évad második felénél tartok), szóval nem szeretnék spoilereket, de ez nagyon fúrja most az oldalam, gondoltam megkérdezem. :)


Az egyik barátnőm mondta, hogy olvasott valami olyasmit (annyira nem merült bele, mert ő is ugyanott tart, mint én és szintén nem akart előre spoilereket), hogy a 9. évadtól Castiel is olyan főszereplő lesz, mint Dean és Sam.


Ez igaz, vagy marad olyan mértékű, mint eddig? Érdekelne, mert nekem hatalmas színt visz a sorozatba Cas, megkedveltem a karakterét. :D


Köszi.


2013. júl. 22. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz benne minden részben, azt hiszem összesen 18-ban, de ez már így is nagyon jó, ha azt nézzük, eredetileg négy részt akartak neki adni.


Örülök, hogy tetszik a sorozat, én is imádom, bár túl hamar felfaltam a hét évadot anno, és várhattam heteket az új részekre :)

2013. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, ha jól tudom, annyi részben lesz benne. Ráadásul a történet állását nézve szerintem logikus is, hogy többet szerepeljen; bár őszintén szólva nem hiszem, hogy ténylegesen Deannel és Sammel egyenértékű főszereplővé tennék, akármennyire is népszerű karakter. Azért ez mégiscsak "family business". :)
2013. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz annyira központi szereplő mint Sam és Dean,de ez nem jelenti azt hogy nem lesz ugyan olyan fontos:)

Ááá nagyon várom,most hogy ember lett nagyon érdekes lesz nézni ahogy szerencsétlenkedikXD

De sajnos szerintem nem lesz sok idő arra hogy Casra koncentráljunk(az íróknak se),elvégre itt az egész Metatron dolog...nem tűr halasztást.

De ez az évad sok jót ígér így is,Gabriel,Bobby,Halál,Cas...és azt hallottam hogy Mads Mikkelsen is benne lesz(Hannibál o.o)

2013. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sőt, mellettük ha minden igaz, még Lucifer is visszajön, aminek én nagyon örülök! Alig várom! :3
2013. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok:D Naah a hír Madsról csak tréfának bizonyult:/ Érdekes lett volnaXD
2013. aug. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!