Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Inuyasha szinkronizálása? Van...

KAMUI kérdése:

Inuyasha szinkronizálása? Van valakinek valami jó infója? Sok mindent olvastam most nem tudom melyik igaz :S

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 04:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a százvalahanyadig részig van leszinkronizálva, és én úgy tudom, nem is fogják folytatni. Nekem ez az utolsó informűcióm róla.
2013. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal az alapsorozat végig le lett szinkronizálva, de csak a 113. epizódig adták le.
2013. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
113. epizódig adták le? Szóval meg van de nem adták le? Miért?
2013. júl. 23. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok pletykát olvastam. Egy elmélet szerint az RTL a német forgalmazóktól kapta az InuYashát, és ők tiltották meg, hogy leadják a többi részt, mivel azok még náluk sem mentek le. Egy másik gondolat szerint a korhatár besorolással volt a baj -- ugye előbb leszinkronizálták a részeket, aztán megszerkesztették őket, hogy ne este kellet őket leadniuk. Elvileg az epizódokat a németek már előre átszerkesztették, de amikor eljutottak ahhoz a részhez, amit még nem adtak le a németek, onnantól már az RTL-eseknek kellett volna saját kezűleg átszabniuk az epizódokat, de ők nem akartak ezzel bajlódni, ezért simán beszüntették a sorozatot.


A korhatár előírások szerint az InuYasha olyan tartalmú volt, hogy szerkesztetlen formában csak este lehetett volna műsorra tűzni, de az RTL szerint ebben az időpontban senki sem nézte volna, nem lett volna belőle nézettségük, ezért abbahagyták, és a maradék epizódokat, hiába voltak leszinkronizálva, nem akarják kiadni.



Nem tudom, ebből mi minden igaz, de én a korhatáros mizériát tartom a legmeggyőzőbb magyarázatnak. Érdekes színezetet ad az egésznek, hogy Németországban nemrég elkezdték vetíteni a náluk még ki nem adott részeket, mégpedig éjjel, és így is egész jó a nézettségük.


Egyébként az Animax is le akarta volna adni a sorozat maradékát, de az RTL-lel való szerződésük miatt nem tudták.

2013. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennyi hülyét 1 rakáson!! Most aki a 113.részig magyarul nézte az most szív!! Hogy lehetnek már ilyen hülyék!!
2013. júl. 24. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!