Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmparódiák léteznek...

KukackaĐ kérdése:

Milyen filmparódiák léteznek amik teljesen jók tehát elnézhetőek? Pl: A Spártaiak titkos élete azaz a 300paródia

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szívből gyűlölöm a paródiákat, de a Katasztrófafilm még nekem is tetszett. :3
2013. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, szerintem a Horrora akadva sorozatok kiválóan parodizálják a horror filmeket(kivéve az 5. az pocsék).

Jó még a Superhero c. film is, az a címéből adódóan a szuperhős-filmeket parodizálja. Nekem nem tetszett annyira a Csajozós film, Bazi nagy film, de lehet, hogy neked tetszeni fognak, mert olyan rosszak, hogy az már jó. :)

2013. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon régi kérdés, de hátha még itt vagy, és érdekel téged, vagy valakit, aki ide talál. Teljesen véletlenül akadt rá feleségem erre, amikor online böngészett a tv adások között:

301, avagy Maxiplusz, a legnagyobb római

Egészen mostanáig én sem tudtam róla, hogy ez a film létezik, noha a Spárta a köbönt én is ismertem.

2023. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!