Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az American Horror Story-ban...

Az American Horror Story-ban Moira-t (a cseléd) lelőtte Constance (a jelenlegi szomszéd), a cseléd szelleme miért öregedett meg?

Figyelt kérdés
Miközben a többi szellem annyi idős, ahány évesen meghalt.
2013. júl. 23. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, így van-e, de nekem az az elméletem, hogy csak ő akar idősnek látszani. Másképp Vivien nem engedte volna neki, hogy ott dolgozzon, és az se lett volna hihető, hogy régóta dolgozik ebben a házban, ha huszonévesként jelenik meg. De meg tudja változtatni, elvégre az apa meg fiatalnak látja.

Ez csak az én elméletem, lehet van vele valami más, de szerintem ezek a szellemek úgy néznek ki, ahogy akarnak, pl. Tate is eléggé ráhozta a frászt arra a csajra, vagy Violetre, amikor azt láttatta vele, hogy elvágja a saját torkát, stb...

2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mert Constance és majdnem mindenki idősnek látja (kiv.: Ben, a nyomozó, és aki megakarta venni a házat), egyszer Ben beszél vele és utána látja, hogy öreg, és mondja neki, hogy most már azt látod ami eredeti. Szóval a nő meg van öregedve.

Mindegy, azért köszi. :)

2013. júl. 24. 14:42
 3/4 anonim válasza:
A férfiak látják fiatalnak. Amikor rájött Ben, hogy meg kell mentenie a feleségét, mert szereti, akkor látta ő is öregnek. Én arra is gondoltam, hogy biztos azért öregszik mert őt mindig látják az emberek :D de ez csak az én elméletem :D Vagy az is lehet, hogy kettős személyiség, hiszen öregként teljesen máshogy viselkedik. SPOILER amúgy a pincében az nem Tate volt, amikor megijesztették a csajt.
2013. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Láttátok már a finálét?:) mit szoltók hozzá? nekem nagy csalodás volt, lehetett volna jobb befejezés is!:/ Bár a 2évadot már adják jövöhét pénteken egy ujabb sztorival! Az elmegyógyintézet cimmel!
2013. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!