Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a horrorfilmnek a...

Mi annak a horrorfilmnek a címe, ahol egy csapat punk vagy emos csajt és fiút egy konténerben mészárol le néhány rémes figura?

Figyelt kérdés
Bulizni mennek oda ezek és aztán egy hatalmas darab maszkos, óriás bunkóval rendelkező pasi öldösi le őket. Egyiknek a lábát roncsolja szét, másik csajnak az állkapcsát szakítja le.
2013. júl. 23. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

De utalom mikor 'emos'-nak szolitjak az embert. Na mindegy, ha meg tudod mondani mikor es melyik adon adtak meg tudom keresni.


Az ekezetek miatt bocsanat, telefonon vagyok.

2013. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na azt sajnos biztos nem adták le, elég gagyi film volt. Tipikus mészáros film. Nem olyan régi film, 2005 nél tuti fiatalabb. Egy nagy hatalmas bunkóval szaladgált az ürge egy régi romos épületben, ahová elmentek bulizni ezek az alteros, meg rockeres csajok és pasik. Aztán komoly jelenetek közben kezdték el lemészárolni a csajokat, Elég durva volt. Tv nem hiszem, hogy leadta. Vagy 1,5-2 éve töltöttem le a henteles.hu-ról.
2013. júl. 23. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Így fogalmam sincs, hogy a TV-ben lehetőleg nem is adták. Gondoltam meg tudnánk keresni mondjuk a PORT-on. De így nem tudjuk.
2013. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de értelmes nincs, mert valami űbervéres zs kategóriás horror volt. Nem is tudom, kitől lehetne ezt megtudni, mi volt a címe. Ha lenne valamelyik ilyesmi fórum, az lehet segítene.
2013. júl. 24. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!