Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sci-fi filmeket mondanátok?

Sci-fi filmeket mondanátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12 majom, Eredet, 2001:Űrodüsszeia, Hold, A hatodik napon
2013. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vissza a jövőbe, Star Wars, Star Trek, Jurassic Park, Mátrix, Alien, Terminator, Predator, Pillangó-hatás, A dolog, Transformers, Men In Black, A függetlenség napja, Armageddon, Holnapután, 2012, Godzilla, Pitch Black, Riddick
2013. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Stalker, Solaris, Az őslakó, Feltámad a vadnyugat, Szárynas fejvadász, Dark Star, Meztleen ebéd, Brazil, Az ötödik elem, Terminator 1-2...


Jó szórakozást!

2013. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

2-es!


A Star Wars nem sc-fi, hanem fantasy.

2013. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Star Wars körül nagy vita van, hogy sci-fi vagy sem. Valaki szeritn az, valaki szerint nem. Űroperaként sozkták kezelni, olyan máként, amely sok sci-fi komponenssel operál.


Voltaképp ugyanannyira helyes, ha valaki sci-finek mondja, mint ha nem.


És azt is vegyükfilgyelembe, hogy ha zsánerekről beszélünk, akkor az sose homogén. A Star Wars is több zsáner keveréke, mint a sci-fi, kaland...

2013. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Sci-fi: Ezeknek a műveknek a közös jellemzői, hogy zömében egy lehetséges jövőben játszódó képzeletbeli történetek.


Hogyan is kezdődik a Star Wars? "Réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban"


Semmi köze a mi világunkhoz, a mi jövőnkhöz.


+ Az erő egy misztikus dolog, amelyet nem lehet tudományosan megmagyarázni (legalábbis a régi trilógiában). Tekinthető fantasy elemként.

2013. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Film. Művészi szabadság. Képzelet... Ezek azért nem elhanyagolható dolgok - máshol példa a főhősbe belelőnek 12-őt de még így is lelő 10-15 embert. hopp- miért? Mert FILM. Egy mávészeti alkotás.


"Ezeknek a műveknek a közös jellemzői, hogy zömében egy lehetséges jövőben játszódó képzeletbeli történetek."


Az őslakó. Az egyik legjobb sci-fi. És szinte az egész film a múltról szól.

2013. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy megy ezen a vita, és tudom, hogy némileg fantasy, de számomra ugyanannyira sci-fi, mint fantasy. Nem lehet csak azt mondani, hogy fantasy, mert az sem igaz, fantasy lenne, de rengeteg benne a sci-fis elem, ami azért nem elhanyagolható. Én mindkét műfaj elemének tekintem.


Ha valakinek nem világos 2-es voltam.

2013. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De Az őslakó a mi galaxisunkban, a mi világunkban játszódik.
2013. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Stalker,Solaris,Űrodüsszeia 2001 a klasszikusok ezeket a legérdemesebb


Hold ami pl mai és jó.

2013. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!