Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki lenne szíves SPOILER-ez...

Valaki lenne szíves SPOILER-ezni Trónok harcával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok az új évedig várni, elolvasni meg nincs lehetőségem a könyveket.

Tudom hogy a könyv és a sorozat eltérnek egymástól, de nagy vonalakban csak megmarad a történet szála (gondolom én), szóval érdekelne hogy hogy folytatódik a történet.



2013. júl. 24. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Balon a nagy viharban leesett egy hídról és meghalt."


Ez nem igaz. Kaptunk rá jóslatot is. "Egy arc nélküli embert láttam, aki imbolygó hídon várakozott." Ez Jaqen.


"Ramsay meg nem vetett szemet az ál-Aryára, hanem az volt a Lannisterek terve"


Ha a Boltonok nem akarnák, nem is lenne értelme elküldeni...


"Az se biztos,h a Véreb meghalt"


Leírtam, hogy a Kardok viharáról beszélek. Ott még nincs semmilyen pap.


Joff halála pedig ugyanúgy a Tyrellek terve is volt.

2013. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen erre már nem emlékeztem, de ennyi erővel Melisandre is megölhette Balont. 3 db Edric vérével teli piócát dobtak tűzre Stannisszel h megöljék Balont, Joffot és Robbot és mindhárom meghalt.


Annak h egy ál-Aryát küldjenek a Boltonoknak nagyon is van értelme. Északon a legtöbben vagy nem szeretik a Boltonokat és/vagy félnek tőlük, szal hiába lett Roose Észak őrzője, ha fellázadnak ellene azért amit a Starkokkal tett, akkor nem sokra megy vele. De így h egy Stark van a családjában már más a helyzet.


Igen, Joff megölése a Tyrellek terve is volt, de Kisujj az értelmi szerzője. A Tyrellek nem ismerték Joffot, nem tudták h milyen, mikor Kisujj elment hozzájuk ő csak jókat mondott róla, de akik elkísérték azokat megkérte h az igazat mondják el Joffról, így a Tyrellek is megtudták azt és ezután már könnyű volt megnyerni ügyének az öregasszonyt aki féltette az unokáját.

2013. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen, Melisandre és Stannis is ugyanúgy felelős a három király haláláért.


És ezért írtam ugyanúgy, hogy a Boltonoknak is érdekükben állt ez.

2013. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sztem Melisandrének semmi köze nem volt a három király halálához, csak véletlen egybeesés, vagy még annyit tudnék elképzelni, hogy Melisandre előre látta a halálukat a tűzben, és így akart Stannisnél bevágódni, hogy egy kis pióca trükk, és máris olyan, mintha ő csinálta volna,
2013. júl. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Úristen. O.o Így már kicsit bonyolult.
2013. júl. 27. 11:13
 16/17 anonim ***** válasza:
A sorozatban eléggé leegyszerűsítenek mindent és sok dolgot kihagynak. De ha érdekel olvasd el és akk nem tűnik annyira összevisszaságnak :D
2013. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Meghalt Margaery... :'(
2016. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!