Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horrorfilmek, ajánlást kérek,...

Horrorfilmek, ajánlást kérek, hanem leírást (? ).

Figyelt kérdés
Szóval, én nem merek megnézni ilyen filmeket, may a Srpski film szintig mentem el valaha is bár az nem horror még az voltaképpen nem félelmetes, vagy ilyesmi....de leírná nekem valaki, hogy A kés filozófiájában mi van? Tehát milyen képsorok vannak amik félelmetesek,durvák valamint az Emberi százlábú esetében ugyanez a kérdés áll fenn.

2013. júl. 24. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jó film az Egy kés filozófiája. De csak akkor, ha nem fordul fel a gyomrod emberek kínzásától és tudsz angolul, hacsak nem csináltak hozzá azóta normális feliratot. Elmondják benne, hogy mit tett a 731es alakulat egészen a menekülésig. Elmagyarázzák benne, hogy mivel kísérleteztek és miért, stb.


Meg kell hozzá az is, hogy megszokd azt a nyomasztó atmoszférát, különben nem fogod bírni egy idő után már csak azt sem, és inkább kikapcsolod.


Az Emberi százlábú nem említhető vele egy lapon. Ez egy hulladék, nem érdemes megnézni.

2013. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem 16 évesen raktam anyanyelvi szintet angolból azzal nem lesz gond, de ezeknek a kínzásoknak a menetére lettem volna kíváncsi, Balzaci leírás szinten.
2013. júl. 25. 10:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Végignézheted benne, ahogy kihúzzák egy nő összes fogát, ahogy kiveszik darabokban a gyerekét egy másiknak a méhéből, ahogy lefagyasztják egy férfi végtagjait, bemetszenek rajta, majd elengedik, hogy sétáljon, majd amikor már a csontjain sétálna, azok összetörnek, és a földre zuhan, stb.
2013. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja azt hittem durva, mi tanultunk a 731部隊-ről iskolában én utána is olvastam ezek még lazázós kísérletek voltak amiket itt írtál bár lehet vannak benne durvábbak, de úgy gondolom ez nézhető akkor.
2013. júl. 25. 11:15
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja és a The Man behind the Sun filmek milyenek még?
2013. júl. 25. 11:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Túl nagy a szád vagy lelkileg torz ember vagy. Ez a film egy lélektani terror, egyetlen 'lazázós kísérlet' sincs benne.

[link]

Ha szerinted például ez a foghúzós jelenet laza volt, akkor ez a film nem neked való, mert nem vagy érett hozzá.


Ez a képi világ + a hangok... Kínozni lehet vele.


Az Egy kés filozófiája odaveri a Man Behind the Sun-t, szóval én az előbbit nézném meg, de mindkettő jó film.

2013. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem kell lelkileg torznak lenni elég, egy jól kivitelezett önmanipuláció, egyébként én olvastam erről is könyvet meg az orosz,német kísérletekről, ez nem új téma, arra lettem volna kíváncsi, hogy a legdurvább dolgok is filmen vannak-e.
2013. júl. 25. 11:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, az önmanipulációval is deformálhatod a lelked ilyenné. Főleg, hogyha direkt csináltad, akkor ez azt jelenti, hogy gyenge vagy, mert inkább menekülsz ezeknek a kegyetlen cselekményeknek a nyomasztó emocionális oldala elől. Tehát ott vagyunk, ahol elkezdtük, hogy torz lelkű vagy, mivel ilyenné formáltad magad.
2013. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivel azzal, hogy kiölöd magadból az ezek által kiváltható felkavaró érzéseket, eltorzítod a lelked.
2013. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy ez így lenne ajánlanám olvasásra Kierkegaardot,Freudot és Jungot, esetleg prózaibban Jean-Paul Sarte, saccra elég 1500 oldal összesen azt olvasd el, jót tesz.
2013. júl. 25. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!