Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatar Aang Legendájában...

Avatar Aang Legendájában Azulának miért kék a tüze?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert Azula a legkiválóbb tűzidomár. Az ő tüze egészen más, sokkal hatékonyabb, mint bármelyik másik idomárnak. Valószínűleg sikerült továbbfejlesztenie. Nem véletlen, hogy az intróban is ő van.
2013. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mivel kiskoraban vele tobbet foglalkoztak, emiatt erosebb lett! Azonkivul szerintem klassz, hogy villamot is tud! :)
2013. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

a! szerintem is azért mert erősebb de villámo idomítani azt az Iroh és a tűz ura is tud!

Különben asszem valamilyen nyelven az Azula kéket jelent.

2013. aug. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

a! = Ja

de különben szerintem Iroh erősebb mint Azula!

(mert a kék tűz csak a színben különözik)

2013. aug. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, bár szerintem azért is lehet, mert ő más módszerekkel hajlít tüzet (jobb szeretem a "tűzhajlító, léghajlító stb." kifejezést mint az "idomár"-t.)
2013. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Miért szereted a "hajlító"t használmi?
2014. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Más forrásból táplálkozik a tüze.


Azula rideg, bizalmatlan személyiség, pont emiatt a tüze is rideg minden melegséget nélkülöző.

2021. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!