Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet ajánlanátok ami...

Milyen filmet ajánlanátok ami tényleg olyan, hogy meg kell h nézzem?

Figyelt kérdés

Én másnak ajánlanám:


Az osztály

Végrehajtók

Éhezők viadala


Persze ízlések és pofonok. Rengeteg filmet küldhettek ami szerintetek jó és érdemes megnézni. Nem kell feltétlen happy end. Lehet olyan ami elgondolkodtat vagy akár nem várt fordulat lesz mind 1. Minden kategóriában jöhetnek.


JA és nem ilyen Pókember félékre gondolok, se bosszúállók stb. :)



2013. júl. 25. 23:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az összes filmet, amit valaha láttunk? Ezt kétlem, legalábbis nálam nem így volt, én csak az elit rétegből írtam fel egy-kettőt, még abból is van egy csomó, szennyből meg még több.
2013. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Patyomkin Páncélos,Metropolis,M,Amerika hőskora,A nagy ábránd,Biciklitolvajok,Árnyékhadsereg,Meseautó,Szegénylegény

ek,Viridina,Róma nyílt város,Persona,Salo avagy Szodoma 120 napja,Teoréma, Werckmeister harmónikák,Mechanikus Narancs,Radírfej,A hét szamuráj,Az őrület határán,Apokalipszis most,Battle Royale,Taxidermia,A régi környék,Good Bye Lenin,

Nader és Simin - Egy elválás története,Élet és halál városa,A zongoratanárnő,Oldboy,A halál jele,Czukor,Kertész,Makk,Szabó,Radványi,BacsóFábri,Huszárik,Mészá

ros,Kabos filmek,Jancsó,Tarr,

/kortárs/-->Pálfi,Mundruczó,Hajdu


Bemelegítésnek.

2013. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most olvasom a hülyegyereket


"összes filmet amit valaha látott"


Örülök, hogy ilyen felvilágosult tehetséges embert tudhatunk körünkben.

2013. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
1000 köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld :)
2013. júl. 27. 00:37
 15/15 Bella2325 válasza:
Nézd meg A KÖRT :) az qrva jo Naomi Wattc a főszereplő szerintem nezd meg de mind a két részét
2013. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!