Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várod már a Társas játék című...

Várod már a Társas játék című magyar sorozat folytatását?

Figyelt kérdés
Örülsz, hogy az HBO által készített magyar sorozatnak lesz folytatása? Szeretted az első évadot? Ha igen miért, és ha nem, akkor miért nem? Véleményeket szeretnék, kinek miért, vagy kinek miért nem tetszett. Illetve, hogy mit vár a 2. évadtól, aminek a forgatókönyvét már magyarok írják.

2013. júl. 26. 15:07
 1/7 anonim válasza:
Nekem nagyon-nagyon tetszett. Kedvenc sorozat!!! Imádtam hogy nagyon fordulatos volt és néha meg izgalmas. Nagyon remélem hogy a 2. évad is ilyen sikeres lesz a szememben és remélem hogy szerepelnek majd benne a 1. évadban részt vett szereplők meg újabb színészek is. Nagyon örültem mikor megtudtam hogy 2. évada is lesz a sorozatnak!
2013. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is kedvenc sorozatom, és magyar!:) Maradnak az első évadosok, de lesznek új szereplők is. Udvaros Dorottya, Szabó Kimmel Tamás, és még egy férfi, akinek sajnos most nem jut eszembe a nevem. Ami érdeke számomra, hogy megtartják Básti Julit, aki ugye elvileg meghalt a sorozatban.

Egy kicsit tartok attól, hogy nehogy elrontsák a színvonalat, mert a folytatás már abszolút magyar alkotás lesz, mivel külföldön nem készült belőle 2. évad. De azért már nagyon várom. :) Októberben kezdődik.

2013. júl. 27. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon várom! Szabó Kimmelért odavagyok, így duplán várom :D Amúgy is néztem volna tovább (pedig engem ritkán fog meg sorozat), de így... ;) meg pláne :D
2013. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:):) Most már közeleg a bemutató. Számlálom a napokat.:)
2013. szept. 20. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc színésznőm Pokorny Lia szóval elsődlegesen miatta nézem a sorozatot. Mint mindig ebben is hatalmasat alakít és profin játszik. Önmagában a sorozat is jó és jó a története szóval nagyon várom a folytatást. Bár azt azért kimondom ha Lia nem lenne benne nem nézném! :D
2013. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Én nagyon vártam a folytatást,bár kicsit féltem,hogy majd a magyarok jól elcseszik. És szerintem így is lett. Persze ez csak az én véleményem. Az első évad számomra érdekesebb volt. Igaz,hogy kiszámítható volt,hogy Gabi meg Antal majd végül összejönnek,meg a Dávid-Léna páros sem volt kérdéses.Mégis voltak benne néha olyan fordulatok,amire elsőre álmomban sem gondoltam volna. (Pl. Judit-Dorka). Amúgy nekem Dorka hiányzik,alig van most szerepe.Aktív,izgalmas szereplőből visszaminősült amolyan jelentéktelen legjobb barátnővé,aki segít,ha épp baj van. Pedig jól játszotta Tornyi Ildikó a kissé bohókás, leszbikus karaktert.Őt jó lenne többet látni. Juditból egy családromboló lotyót csináltak sajnos.Az új pasija engem nem győz meg. Iván is csak szenved,pedig az első évadban egy "tökös legény" volt.Kár volt ennyire "kiherélni". Az egyetlen pozitívum Milán (avagy Szabó Kimmel Tamás). Kb. az ő karaktere most az egyetlen,ami nézhető,sőt...élvezhető,és még talán valami érdekes fordulat is várható vele kapcsolatban. Talán. (Már nem merek semmit remélni.)

Na...szó-ami szó: Nekem eddig baromi nagy csalódás a második évad,semmitmondó tingli-tangli részekkel. Amennyire reklámozták,ennél ezerszer ütősebb dologra számítottam.

2013. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én várom.
2017. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!