Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Teen Wolf-ba miért lett...

A Teen Wolf-ba miért lett acélkék a szeme a Derek-nek és Peter-nek?

Figyelt kérdés
Nem magyarázták el értelmesen a sorozatban !!

#Teen Wolf #Derek #Acélkék
2013. júl. 26. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Arany szeme ugye az átlagos vérfarkasoknak van, vörös az alfáknak. Dereknek és Peternek azért kék, mert megöltek egy ártatlant. (Derek ugye itt Paige-t, Peter meg ugye sokan másokat, ahogy az első évadban is láttuk.) Szerintem egész érthető volt,csak kicsit lassú volt ez a rész. Amúgy durva belegondolni, hogy Gerard kb az összes "főgonoszhoz" kapcsolódik valamilyen módon.
2013. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 30. 20:38
 3/7 anonim válasza:
mert megöltek egy ártatlant. vagy többet Peter esetében:)
2013. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem értettem ezt a kék szem dolgot. Már csak azért sem, mert Jackson szeme is kék lett, mikor átváltozott. Furcsálltam is... köszi a válaszokat! :D
2013. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azért mert ha valaki megöl egy ártatlant,annak ilyen acélkék színű lesz a szeme.
2013. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igaziból, a 3x08-at ha megnézitek... akkor megértitek :))
2013. okt. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igaza van az előttem írónak, de egyébként nem azért lett kék a szemük mert ártatlant öltek, hanem mert olyat öltek meg akit szerettek.
2014. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!