Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » M i a véleményetek az "Eleven...

M i a véleményetek az "Eleven testek" című filmről?

Figyelt kérdés
Én most láttam először, és nekem nagyon tetszett. Azt hittem egy b@rom, horror, zombis film lesz aminek nincs semmi értelme, de NEM! Nagyon elnyerte a tetszésemet, szerintem nagyon jó.

2013. júl. 28. 20:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi, elrontottam a kérdést mert a 'mi' szót külön írtam.
2013. júl. 28. 20:13
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elment, alkonyat meg egyéb sablonos romantikus baromságnál jobb. Volt 1-2 jó pillanata, például mikor a paródiákat nyomta nagyon jól állt, de volt jópár nagyon gagyi megoldás is. 6/10et megért.
2013. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy leírtad a véleményedet, várom a további válaszokat.
2013. júl. 28. 20:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kellemesen csalódtam a filmben, mert nem egészen ilyenre számítottam, de végül nagyon tetszett.
2013. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen Alkonyatos baromságra vártam, de végül kellemesen csalódtam benne. Jó pár poén volt, ami egyből elnyerte a tetszésem, s ráadásul a zombik itt meggyógyultak, ami logikus, hisz a vírus újjáélesztette a halottakat, akkor miért ne regenerálhatná őket élővé? Nekem 10/8-as.
2013. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy leírtátok a véleményeteket egyetértek. annyi hogy én szeretem az Alkonyatot. :)

várok még válaszokat.

2013. júl. 31. 10:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor csak nő nemű lehetsz! X)

Volt egy lány aki tetszett és hogy megértsem a gondolkodás módját, megnéztem az Alkonyatot, mivel az volt a kedvenc filmje a Patiszon miatt.

A tv-ben lenyomatták a három részt sorban. Az elsőt végigszenvedtem; a másodikat nem néztem meg, mert a Vasember 2 volt, és az én áldozathozó türelmem is korlátolt; a harmadikat szintén megnéztem szinte már véreres szemgolyóbissal, hogy el ne aludjak rajta.

A slussz poén az volt, hogy a lány le se sz×rt!

Azóta nem is nagyon kerestem, mert láttam rajta, hogy nem jövök be neki... és ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2013. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
aha értem de tetszett a film? mármint az Eleven testek?
2013. júl. 31. 20:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt hittem a százalékból kikövetkeztetted, hogy a kettővel előttem létvő is én voltam, az 5. kommentelő. ;)
2013. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem nagyon szoktam a százalékokat nézni. ;)
2013. aug. 1. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!