Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Kémek a Sasfészekbe...

Láttátok a Kémek a Sasfészekben című filmet?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

Könyvet olvastátok? Ha igen, titeket is zavartak az eltérések?

Szerintetek is vannak benne elég nagy bakik? (Pl. SS-es Gestapós, Wehrmacht egyenruhás SS ezredes, meg ilyen vegyes egyenruhák, meg pl. hogy nem használtak olyan bombákat, meg helikoptert... ) Ti is észrevettétek ezeket?

Szerintetek reális, hogy két ügynök kiírtja a fél SS-t?

Kedvenc szereplőtök?

Egyéb?

Köszi :)



2013. júl. 29. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem láttam
2013. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát jó...

Amúgy azt kifelejtettem, hogy az tök furcsa, hogy azt szinkronizálták, amit pl. a német tábornok, meg a gestapós mond, de azt, amit csak ilyen sima katonák, ilyen parancsokat, meg ilyesmit azt nem (pl. Halt!, stb.)....

2013. júl. 29. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Láttam, nekem tetszett. a könyvet még nem olvastam. A helikopteres kérdésnél mit nem használtak? Mert az, hogy volt helikopter a filmben, történelmileg nem helytelen - más kérdés, hogy nézhetett-e ki így, de hát fogadjuk el azt a tényt, hogy film, és ennyi szabadságot had kapjon.


A bombáról nem tudok nyilatkozni, az egyenruhákat pedig nem figyeltem.


A felrobbanó járművek viszont nagyon sokszor túl irreálisak voltak. De hát film, ugye.

2013. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!