Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, ami a vámpírnaplók 4. évadának végén derült ki? a stefanos cucc

Figyelt kérdés
már aki látta persze :D
2013. júl. 30. 14:49
 1/5 FannaL ***** válasza:

Én nem nagyon örültem neki. Persze meglepett, de ennek a Silasos cuccnak már a 4. évadban sem láttam értelmét... nem volt elég az 1000 éves hibrid, kellett egy 2 ezer éves ős genya is, aki szintén megfogja keseríteni a Mystic Fallsiak életét.Az árnyékhasonmás dologról meg ne is beszéljünk.. szintén nem volt elég, hogy Katherine eljátszotta Elenát, most majd Silas fogja eljátszani Stefant.

De meglátjuk, hogy mi fog belőle kisülni talán jót is kitudnak belőle hozni. Állítólag az 5. évadban jön egy rettenthetetlen gonosz akitől mindenki fél, még Silasnál is nagyobb. Hátha az 5. évadra felturbózzák egy kicsit Silast és a végén egy jó évadzárót láthatunk majd. :)

2013. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem kedvelem Stefant szóval örültem mikor elment,most hogy mégsem megy el (bár igaz h nem is ő az) kicsit elrontja a kedvem a következő évadhoz.. bocsi ha van egy pici spoiler. :)
2013. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a lényeg, hogy Damon és Elena maradjanak együtt, Silas meg összejöhet Kathrinnel, aki ezentúl jó lesz, és majd a végén Silas is jó lesz, és Stefan pedig együtt fog lenni Lexivel a túlvilágon. Gyönyörü befejezés :DDD
2013. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj, első nem mondod??? eddig is azért nem szerettem a tvd-t, mert mindig volt egy nagyobb gonosz.... először stefan.. aztán damon (az nagyon gonosz volt először)... aztán az idősebb vámpírok, pl lexi... jöttek az originalsok, elijah akkora segg volt, hogy az hihetetlen, tök terminátor, most meg ilyen i want someone to love and care about gyerek lett abból is. aztán a klaus, hú de be volt harangozva, mégjobban az apja michael, aztán esther, most meg a silas és ezután is lesz? hát én ezt nem hiszem el :D
2013. júl. 30. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj, katherinet kihagytam a sorból, tőle is nagyon sokáig féltek :D
2013. júl. 30. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!