Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmetek?

Mi a kedvenc filmetek?

Figyelt kérdés
1-et mondjatok,mert ha nagyon tetszik nektek akkor megnézem,ha még nem láttam! :)
2013. júl. 30. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sok van, kettőt ajánlok amit mostanában néztem meg. Mindkettőt már régóta akartam, de valahogy nem jött össze. Nem csalódtam, fantasztikus filmek.


12 Angry Men, District 9

2013. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pillangó-hatás
2013. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A 12 dühös ember valóban remek film, bár kell hozzá némi érettség. A remény rabjai is egy remek film. Aztán a fűrész első része is hatalmas(a többi is remek), de ebben a legtöbben csak az öldöklést látják.
2013. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezek mind remek filmek,bár "12 Angry Men, District 9" ezeket még nem láttam!Idővel megnézem és igaz amit a fűrésszel kapcsolatban írtál,sokan csak az öldöklést nézik pedig nem azt kell leszűrni,vannak benne tanulságok is!A pillangó hatásra pedig szó: hatalmas!
2013. júl. 30. 22:31
 5/16 anonim ***** válasza:

Az abszolút kedvenc filmem A Sötét Lovag.


#1/#2/#3 Nem tudtok olvasni, vagy simán gyengeelméjűek vagytok?

"1-et mondjatok"

2013. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem sok Batman filmet láttam,de itt Jokert még Heath Ledger játszotta?Tudod-e?Annyit tudok,hogy a Batman filmek mindig jók!
2013. júl. 30. 22:40
 7/16 anonim ***** válasza:

5#


Nem tudsz olvasni, vagy csak gyengeelméjű vagy? A kettes csak egyet írt.


Amúgy meg annyi filmet írunk, amennyit szeretnénk. ;)

2013. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Ponyvaregény az abszolút kedvencem. És tudom hogy csak 1-et kértél de muszály megemlítenem a másik kedvencemet is, a 8 mérföld-et. Nekem ez a kettő a best:D
2013. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem kell itt vitatkozni,nem gond ha többet írtok,csak 1-et kérek,mert ha sokat írtok nem bírom mind végig nézni! :) Én kedvenc filmem Benjamin Button különös élete. :)
2013. júl. 30. 22:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Egész konkrétan A Sötét Lovag az egyetlen film, amiben Jokert Heath Ledger játszotta. Szerintem toronymagasan kiemelkedik ez a többi Batman film közül.
2013. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!