Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen igazán jó sorozatokat...

Milyen igazán jó sorozatokat tudtok?

Figyelt kérdés

amiket már láttam: how i met your mother, 2 and a half men, married with children, friends, new girl, 2 broke girls, the vampire diaries

ezek tetszettek nagyon. utoljára ugye a vámpírnaplókat láttam és most valami oylat szeretnék, de írhattok bármit ami jó :D

amin gondolkozok, hogy elkezdem: breaking bad, scrubs, once upon a time, big bang theory (bár azt már elkezdtem és annyira nem jött be)

18L


2013. júl. 30. 23:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Született feleségek, vámpírnaplók! Igazán jók érdemes őket nézni :)
2013. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

vámpírnaplókat láttam, de írtam is :D

született feleségeket is elkezdtem de meguntam :D

2013. júl. 30. 23:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat szabályai (Rules of engagement)

Fekete Vipera (Blackadder)

Halló, halló! ('Allo 'Allo!)

Majd a komornyik (Jeeves and Wooster)

Family Guy

2013. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Házi Háború, Joey. Szerintem ezek jók, kár hogy csak 2 évad készült belőlük :/
2013. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
skins <3 az angol
2013. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd a született feleségeket és a big bangat tovább, mert nagyon jó sorozatok!

Moder család is nagyon jó, Kings of Queens, Szex és New York, One tree hill, Gossip Girl

2013. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Breaking Bad - Ne gondolkozz, kezdd el!

The Big Bang Theory - Kezdetben (első 5 rész után) nekem sem tetszett, de mivel nem szoktam így elbírálni semmit, ezért néztem tovább, és egyre jobban bejött, most meg már egyik kedvencem, már 3x láttam az eddigi részeket. Szerintem adj neki még egy esélyt, de persze nem akarom rád erőltetni, én csak javasoltam. :)

Californication

According to Jim

My name is Earl

My Wife and Kids

2013. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Breaking bad érdekes és van mondanivalója, ami ritka egy sorozatnál.
2013. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Breaking Bad az nagyon jó, a Once Upon a Time sem rossz, bár nekem annyira nem tetszett (egyébként srozatok terén totál mindenevő vagyok:D)

Én tudom ajánlani a Pretty Little Liars-t, egyik kedvencem. Négy lány barátnője, Alison rejtélyes körülmények között eltűnik egy éjszaka, később kiderül, hogy meggyilkolták. A lányok innentől üzeneteket kapnak egy bizonyos A-től, aki minden titkukat tudja. Elkezdenek nyomozni, ki lehet A, ki gyilkolta meg Alisont, és közben történik sok minden (szerelmek, barátságok, veszekedések, minden, ami kell). Éés plusz pont, amiért olyan pasik játszanak benne, mint pl. Ryan Guzman:D

A másik, amire most rákaptam, az a Doctor's Diary. Abszolút hülye sorozat, de valami van benne, amitől csak imádni lehet:) Sokat lehet rajta röhögni, jók a poénok, a sztori sem elcsépelt, nem az a tipikus "kórházas sorozat". Nagyon ki lehet kapcsolni, mialatt nézed. Egy szerencsétlen, kissé a mesék világában élő fiatal nő életének alakulásáról szól, aki miután rájön, hogy a vőlegénye megcsalta, orvos lesz annak a kórháznak a sebészetén, ahol az apja, és a régi gyerekkori szerelme, Marc Meier is dolgozik.

Nemrég még néztem a Gossip Girls-t és a Castle-t, ezek is jók, és ha már Vámpírnaplók, akkor Teen Wolf, mondjuk az nekem inkább az elmegy kategóriába tartozik.

2013. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jaj köszi utolsó :D

hát a ppl-ről annyi rosszat hallottam már egyik barátnőmtől akinek bízok az ízlésében, hogy nem szívesen állnék neki :D

de majd megnézem amiket írtatok mind :D

most am az awkwardot kezdtem el, nem olyan szuperjó, de azért elmegy :D

2013. júl. 31. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!