Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon mi lehet ennek a filmnek...

Kyrie kérdése:

Vajon mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam, úgyhogy csak képek ugranak be róla, meg az, hogy tetszett. Boszorkányos film volt. Három vagy négy tini lány volt a főszereplő, akik valami természetfölötti erőt bolygattak meg, hogy előnyre tehessenek szert, szebbek lehessenek (azt hiszem). az egyiknek pár helyen égett sebei voltak, aztán az meggyógyult. majd később minden a visszájára fordult. az égett bőrű lánynak még több sebe lett. volt még egy másik lány akinek meg kihullott a haja. ha valakinek beugrik, melyik film lehet ez, akkor azt nagyon megköszönöm ha leírja. már évek óta megszeretném nézni újra. azt hiszem a kilencvenes évek közepe-vége felé készülhetett, nagyon maximum a kétezres évek eleje, mert akkor tájt láttam. :)

2013. júl. 30. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bűvölet-re gondolsz.

[link]

2013. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bűvölet

[link]

2013. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hanem az az, akkor TALÁN a Csillagpor is lehet, bár abban nem tinik a lányok inkább csak simán boszik.
2013. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a bűvölet az, nagyon szépen köszönöm. ááá de jó, már pár éve keresem :D
2013. júl. 31. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!