Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Romantikus doramák?

Romantikus doramák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rengeteg kérdést láttam, de valahogy csak 1-2 olyan doramát találtam ami nekem tényleg tetszett is.

Remélem tudtok segíteni, és ajánlotok olyat ami:

1, romantikus ( tinikről vagy felnőttekről szól )

2, van hozzá magyar felirat

3, happy end a vége

4, van benne legalább 1 csók ( tudom-tudom, de utálom az olyan végkifejletet, ahol nincs )

5, vicces és lehet rajta nevetni.

Előre is köszönöm mindenkinek aki segít! :)

ui: az alábbi sorozatokat láttam már:

Playful Kiss,Personal Taste,Boys Ower Flovers,Mei-chan no Shitsuji,Devil beside me,Princess Hours,You're Beautifull,My name is Kim-San-Soon,My princess,Secret Garden,Heartstrings,My girl,Dream High



2013. júl. 31. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Marry Stayed Out All Night:Romantikus

Van hozzá magyar felirat

Happy End a vége

Van benne csók jelenet(nem egy)

Vicces és lehet rajta nevetni az fogod észrevenni hogy csak úgy mosolyogsz míg nézed. :)


18 VS 29: online fent van mozicsillagon

romantikus

vicces

van benne csók

happy end :)


To The Beautifull: romantikus

van hozzá magyar felirat

happy end

van benne csók jelenet

vicces. :)


Full House: romantikus

online fent van indavideon magyar felirattal

happy end

van benne csók

nagyon vicces

Én mind a 4-et nagyon szeretem és remélem majd valamelyik elnyeri a tetszésedet. :))


UI:Én is pont ezek alapján választok doramát

2013. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

When a man loves: happy and a vége, van benne csók jelenet, néha nagyon szomorú, de lehet rajta nevetni, van hozzá magyar felirat


A Gentleman's Dignity : ennek is jó vége van :D igaz idősebb korosztályról szól, de nagyon jókat lehet rajta nevetni... csók jelenet is van :D van hozzá felirat is.. romantikus :D

2013. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!