Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Narutoból hokage...

Szerintetek Narutoból hokage lesz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Az lesz.
2013. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Remélem nem, így is elég sablonos, tök fölösleges lenne a legvégére még rátenni egy lapáttal.
2013. aug. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az lesz, a főhős mindig eléri az aálmait, mert kitartó, soha nem adja fel, ez az ő ninja útja.....bla-bla-bla. Tény, hogy túl sablonos, de úgyis ez lesz. :)
2013. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
nekem m1, nem az én mangám..... csak viccelek ^^ szerintem igen
2013. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Shikamaru lesz . Meg nem tom elképzleni ahogy Naruto ott ül a Hokege irodájában és késő estig csinálja a papírmunkát, ügyekről dönt meg stb.....
2013. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Shikamaru viszont annyira lusta, hogy nem vállalná el, mert neki ez kellemetlen. Másrészt Asuma gyerekét neki kell majd tanítania, harmadrész nem jutna neki idő a shogi-ra, a sok papírmunka mellett. :)
2013. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Szerintem is Naruto lesz a hokage, Shikamaru jó stratéga de nem elég képzett harcilag ahhoz, hogy hokage legyen.
2013. aug. 1. 18:26
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem, nincs annyi esze, ráadásul az érzelmei irányítják.

Inkább Shikamaru, mint Naruto vagy az emós gyerek.

2013. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
szaerintem meg majd 25-30 -évesen lehet az lessz mert addig van esély rá hogy nagyot változzon pussz azon is megéri elgondolkozni hogy Minató az apja és így szerintem tőle is örökölt jópár dolgot ami még nem bontakozott ki benne(nem kell megkövezni ez az én véleményem!)
2013. aug. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van :) És az baj ha az érzelmei irányítják? Szereti a falut, úgyhogy az érzései helyes cselekedetekre sarkallná őt. Amugy meg nézd meg az 5. hokagét,ő se a higgadtság minta képe.
2013. aug. 2. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!