Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Wire és a The Sopranos...

A The Wire és a The Sopranos sorozatok esetében mennyire térül meg a kezdeti kitartás a lassú történetvezetés mellett?

Figyelt kérdés
Imdb-n meg úgy általában mindenhol mindkettőt az egekbe dicsérik, de eddig engem nagyon egyik se rántott be. Bár hozzáteszem, nem is láttam sok részt belőlük.

2013. aug. 1. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A The Sopranos-t harmadik évada jön most nekem, és eddig nagyon élvezem. Az elején engem sem rántott be annyira, de idővel...


A The Wire-t még nem kezdtem el, de el fogom, csak sajnos még nem találtam 16:9 képarányú, rendes képminőségű rip-et szóval gondban vagyok. :(

2013. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A The Wire-t nem ismerem, a Sopranos viszont nagyon jó! Az első pár része valóban nem túl pörgős, azután viszont nagyon érdekes és izgalmas. Azt a hibát viszont ne kövesd el, hogy kihagysz egy részt, mert teljesen elvesztheted a fonalat.
2013. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha nézek valamit, akkor azt rendesen nézem, nem hagyok csak úgy ki dolgokat.


Akkor a Sopranos meggyőzött nagyjából, ha a Wire-ről tudna még írni valaki az jó lenne.

2013. aug. 2. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Sopranos az egy filmdráma. Tele utalásokkal más filmekre, zenékre vagy eseményekre. Emellett igen sok a művészi elem benne. Nem prögős sorozat, nem is ez a célja. Ez a sorozat kicsit más, kicsit régiesebb tempóban vonul. Ha nem tetszik, ha nem szereted a drámát, és az igényesebb filmeket, akkor ne nézd. A mai átlag amerikai sorozatok pörgősek, minden másodpercben történik benne 3 esemény, az agyunk ehhez szokott. Ezzel szemben a sopranos kicsit másabb. Ha nézel régebbi filmeket, sorozatokat, akkor rá fogsz jönni, miről beszélek. Erről jóval lassabb sorozatok is vannak. Pl. az igenis miniszter úr, amelyet mai szemmel az átlagember eldobna a francba, mondván milyen unalmas, mert összesen 3 szereplő van benne nagyrészt, és az események 80%-a egy szobában történik. De szerintem a legjobb filmsorozat, zseniális minden egyes másodperce.
2013. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!