Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó barátok és az Így jártam...

Jó barátok és az Így jártam anyátokkal egy sémára készültek?

Figyelt kérdés
Mind a két sorozatot nézem és rengeteg analógiát találtam köztük. A szereplők jellemei ugyanazok, néha még az epizódok mondanivalója és a cselekmények is egyeznek. Ezt ti is észrevettétek már? Vannak sémák, amik alapján az amerikai sorozatokat és filmeket készítik?

2013. aug. 2. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Emlékszel a Kraw magás csajra, akit a szülinapján dobott Ted? Ugyanezt a színésznőt a Jóbarátokban a szülinapján dobta Mike, Pheobe pasija, mikor Barbados után újra összejöttek :D


Amúgy ja, totál egy séma, de én azért szeretem mind a kettőt :)

2013. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik családi ház ugyan úgy nézz ki. Csak a terasz ajtót változtatják kb. Meg néha megkavarják és bal oldalt van az ajtó.
2013. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem ez eddig fel se tűnt, de tényleg így van.

A bejárati ajtótól balra van a konyha, mellette a fürdő, középen egy nagy nappali és a túloldalt két szoba és még a lépcsőház is ugyanúgy néz ki.

2013. aug. 2. 15:05
 4/5 anonim válasza:

pontosan!

bár én így is imádom mindkettőt!:D

2013. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem inkabb Egy kapcsolat szabalyai majdnem ugyanolyan mint az igy jartam anyatokkal

Komolyan a szereplok is majdnem egyformak, mint kulsore, mind a szeretpet amit jatszanak

Russell pont ugyan olyan mint Barni

Adam pont ugyan olyan mint Ted

Audrey pont olyan mint Lili

Jeff ugyanolyan mint "marsal"

Jennifer mint Robin


es ahogy az igy artam anyatokkal egy kocsmaba zajlik ,egy boxba ugy a masikba is egy kavezoba egy boxba ami ugyanarrol az oldalrol volt filmezve mint az anyatok...

A lakasok is megegyeznek


DE a IGY JARTAM ANYATOKKAL a LEGES -Leges legjobb!! masik csak koppintas

2013. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!