Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek ilyen sorozatokat?

Shiroku kérdése:

Ismertek ilyen sorozatokat?

Figyelt kérdés
Olyasféle sorozatokat keresek, amikben a főszereplő valamiféle fura figura. Mint pl. az Észlelés skizofrén doktora, vagy Dexter, a Hannibal-féle Will Graham, esetleg a Psych karakterei, és ehhez hasonlók. Lehet nyomozós, doktoros, teljesen mindegy, csak a főszereplőnek legyen valami kekkje. Az is jó, ha csak szimplán nagyképű, ha nehezen tud beilleszkedni vagy ehhez hasonló, a lényeg az, hogy ne legyen átlagos, jellemtelen karakter. Minél frissebb a sorozat, annál jobb. ^^
2013. aug. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A mentalista
2013. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
The following? Nem éppen a főhős furcsa, de maga a sorozat elemei érdekesek.
2013. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FannaL ***** válasza:
Igen a Mentalista tuti, Janebe van némi szokatlan, néha olyan poénokat csinál, hogy lefordulok a székről. Szimplán nagy képű: Castle, nagyon szeretem. És ugyebár az örök Sherlock. De van még a Sherlock és Watson is, csak az nem annyira jó, mint a szimpla Sherlock. Aki nagyon nagyon fura(tisztaság-, rendmánia és minden baja van) talán ez a legbeütésesebb fazon: Monk- A flúgos nyomozó. Van még a: Profilozók, ítt csak annyi, hogy a csaj hihetetlenül jó kriminálpszichológus és profilozó, de ő is érdekes személy. Eddig ezek nyomozgatósak. Doktoros, csak ezt az egyet nézem: Doktor House, itt aztán komoly bajok vannak. UHh a Spych-Dilis detektíveket is szeretem. A Mentalistában lévő Jane némileg hasonlít Shawnre, csak ő nem "látnok". VAn még kb. 12 nyomozgatós-gyilkolászós sorozat amit nézek, de szerintem ezek a legtutibbak.
2013. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek! A baj csak az, hogy minden egyes felsorolt sorozatot láttam már. >.<
2013. aug. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!