Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Star Wars 7....

Szerintetek a Star Wars 7. részét annyira utálni fogják azok a nézők akik az új trilógián nőttek fel, mint anno azok akik a klasszikus trilógián nőttek fel?

Figyelt kérdés
Szóval akik a 70-es 80-as években a klasszikus trilógián nőttek fel azoknak nem jött be az új trilógia. Arra lennék kíváncsi, hogy viszont azoknak akik az új trilógián nőttek fel, azoknak ugyanúgy nem fog tetszeni majd a 7. rész? Remélem érhető a kérdés :D

2013. aug. 4. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Star Wars ikonikus karakterei többnyire meghaltak az első hat film folyamán. Továbbá egyetlen felvonultatható eredeti színész sem akad, ígyaztán szerintem úgy lesz érdemes beülni az új filmek premierjére, hogy nem Star Wars folytatásként tekintünk rá, amennyiben mégis annak tekintjük, akkor csalódást fog jelenteni mindenkinek a mostani kisgyerekeken kívűl.
2013. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem a régi trilógián nőttem fel, nem ezért nem kedvelem az újat, hanem mert szinte semmi nincs meg benne, amiért az eredetit szeretni lehetett, viszont sok mindenben lerombolta azt.

Szerintem a minőségen fog múlni. Azt olvastam, hogy John Williams elvállalta a zenét, ami mindenképpen egy jó hír és visszatérnek a makettekre a CGI helyett, persze biztos lesz benne így is bőven, de nagyon sokat használhat a filmnek, ha nem egy üres szobában, köntösben hadonászva veszik majd fel a filmet.

2013. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában úgy van, hogy ami új, azt szidják. Ha sokkal jobb lesz, mint az előző 6 rész, akkor is egy csomóan megfogják mondani, hogy fúúú, nemjóóóó. Szinte minden remaket meg folytatást szidnak :D
2013. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban így van, ahogy az előző kolléga mondta, az emberek rosszul viselik a változást. Még az is komoly törés nekik, hogy ha a kedvenc sorozatukban színészcsere zajlik le, vagy új szereplő integrálása.
2013. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Én a régin nőttem fel, de szeretem az újat is. Minőségbeli elvárásaim vannak, de az, hogy mi fog benne történni és hogyan, az iránt nincsenek elképzeléseim és álmaim. Biztos vagyok benne, hogy jó munkát fognak végezni, már csak azon izgulok, hogy mi fog történni. Lesznek benne régi szereplők, hisz Leia, Luke, Han Solo és Lando karaktere vissza fog térni a régi színészekkel, szóval ha öregen is, de ott lesznek, ami azért sokat ad hozzá. A nagy kérdés az, hogy a C-3PO és R2-D2 páros itt is jelen lesz-e, mert az eddigi hat részt végig kísérték, tulajdonképpen ők voltak a humor, a vicces oldala a filmeknek. Remélem mindenkinek tetszeni fog, mert az azt jelentené, hogy igazán jó alkotás lesz a Star Wars 7. :)
2013. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az új trilógiával nemcsak az volt a baj, hogy új volt, hanem hogy voltak bőven valódi hibái is. Amennyiben ezekkel az új készítők tisztában vannak és kiküszöbölik őket, nincs akadálya annak, hogy az új filmek jobb fogadtatásban részesüljenek.
2013. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a régin nőttem fel,de az új jobban tetszik.

gyerekként is az uralkodót,vadert a rohamosztagosokat és boba fett-et bírtam.

luke nem volt szimpi,solo se nagyon,az ewokora meg halált.

az új rész meg egy boba fett kaland lesz ha jól olvastam,uh ha komolyan osztja majd benne a halált,skalpolja a lényeket és néha odamorog valami velőset,akkor rossz már nem lesz:).

az új trilógia meg rohadtul remélem,hogy nem a jedi visszatér utáni időkben lesz,mert az annyira nem érdekel.

nekem az old republic ami bejön a sithek a sith birodalom.

darth bane,meg az ilyenek.

uh remélem 1000 vagy 3000 évvel előrébb lesz az egész.

2013. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a 4 5 6 resz korabban keszult mint a z 1 2 3 igy nagyon nagyon nagy a kulombseg, a 3 reszben nagyon osszevarjak a 2 trilogiat, a vegen mar epul a halalcsillag meg ilyenek.. olyan mint az okorbol a kozepkorba visszafejlodtek mert a nagy klonhadsereg szar lett amint la5hatjuk a 4 5 6 reszben. Amit hulyesegnek tartok, h obi wan es yoda meg siman legyozhettek volna sidiust es vadert ehelyett inkabb remete eletmod, na, indegy igy jon ki az ertelme, viszont nagyon remelem, h a 7 resz nem vlm faszsag lesz mint a z uj star wars animacios sorozatok, PC jatekok
2013. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!