Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Péntek 13. filmekben Jasont...

A Péntek 13. filmekben Jasont mért nem lehet soha megölni? Mért támad fel újra és újra?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért tér vissza Freddy is állandóan? Ördögi kőr. :D
2013. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De érted most,ha egy szétrohadt hullába áramot vezetsz igazából is attól az még nem éled újra,maximum csak megsütöd...ez meg folyton feléled,még akkor is amikor darabokra van robbantva.
2013. aug. 6. 06:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Te kérdező érdekes egy ember lehetsz!!:)

először is Egy horrorfilmben minden megtörténhet,nem kell annak reálisnak,logikusnak lenni.Aki/akik ezeket nézik ezt tudják.ennek ellenére jól szórakoznak rajta:)

ha ezt nem bírod elfogadni,akkor ne nézz horrorfilmeket.inkább néz komoly filmeket: filmdrámákat,művészfilmeket.amikben a realitásnak van helye

2013. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretem ezeket a filmeket,de nem tudom egy egyszerű kérdés miatt miért kell bírálgatni,én se kötök bele abba,hogy ilyen okoska vagy.
2013. aug. 6. 08:50
 5/6 anonim válasza:

Én esküszöm tisztelem Jasont!

ha valakire akkor rá lehet mondani h egy életművész :D

amúgy egyszerű a kérdésedre válaszolni: MERT A FORGATÓKÖNYVÍRÓK ÍGY TALÁLTÁK KI! szinte már hozzá tartozik a péntek 13 sztorihoz h Jasont lehetetlenség eltenni láb alól. egyébként ha már azon lovagolsz h mért nem döglik meg akkor gondolj bele h az egész film szürreális. mindenki sprintel előle ő mégis utolér sétálva. az első 5 áldozata közt mindig van aki éppen bozótvágóval flangál (amit maszkos kollégánk rendszerint behúz), 2 méter magas mégis úgy oson h nem lehet észrevenni (bár ez attól függ h akarja-e h észre vegyék), simán összeroppant egy kifejlett koponyát, ajtó helyett rendszerint ablakot használ bejutásra de azt is csak úgy h szakszerűen és precízen "kinyitja" egy korábbi áldozatával, DE ha mégis az ajtót választja akkor sem kinyitja az mert az túl mainstream lenne, inkább áttöri teljes testével, úgy lép be egy bezárt ajtón hogy szinte divatot csinál belőle de bezzeg mikor kiscsaj megy ellene láncfűrésszel annak nem csapja ki egy mozdulattal a kezéből azt.ráugranak a hátára és le is teperik ezzel, fejbe csapják deszkákkal és attól rendre összeesik. sorolhatnám napestig ezeket a dolgokat de szerintem pont olyan jelentéktelenek ezek is mint ahogy nem tudják kinyírni sem . remélem kimerítő volta válaszom :D

2013. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

és még annyit had tegyek hozzá h a hullát is csak akkor vágja be az ablakon ha a még életben levő következő hullajelölt sírva kérdezi h ,, HOL VAGY XY?!"

így belegondolok h ekkor Jason vajon mit csinálhat? hallgatózik és mikor hallja h kit is keres a most még egyenlőre élő elvtárs akkor elindul és az összes hulla személyijét megnézi és mikor megtalálja akkor visszasétál és beb*ssza az ablakon, mindezt nagyjából 5 mp alatt? :D

látod lehet a szőrszálakat hasogatni ;)

2013. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!