Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Oblivion (Feledés) c. film...

Lord Keri kérdése:

Oblivion (Feledés) c. film végével kapcsolatban valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Ma néztem meg ezt az új Tom Cruise filmet, nagyon bejött és a sztori is érthető volt, egy dolgot viszont nem értek. A film végén az 52-es Jack aki a földön ragadt űrhajó hiányában csatlakozott a felkelőkhöz és megtalálta végül Julia-t. Ez teljesen okés.


Viszont ha a föld fel volt osztva körzetekre és jó eséllyel legalább 52-re, ha a számozást vesszük alapul, akkor marad még 50 darab Jack és 51 darab Julia akik továbbra is tornyokban őrködtek.


Miután felrobbant az anyahajó és a robotok se működtek többet, meg megszakadt a kapcsolat Sally-vel, ezek ott fenn éhen haltak, vagy, hogy nem jutott az eszükbe körülnézni a földön, hogy most akkor mi a franc van?!?


Hiszen eltelt 3 év...

Ez a paradoxon csak nekem szúrt szemet?



2013. aug. 5. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy vettem le hogy amikor ment az anyahajóba akkor kinyírták a robotok a többit.
2013. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ez azért nem logikus, mert Sally eleve be se engedi őket az anyahajóba, hogyha tudja, hogy fel akarják robbantani őt, azaz nem tudhatta, hogy ki akarják őt iktatni. Miért számolta volna föl a "hadseregét"?


A hajóban még rengeteg Jack és Viktória klón volt előkészítve, azaz Sally-nek azzal, hogy felengedi Julia-t a hajóra annyi előnye lett volna, hogy szerez még egy emberi DNS-t amit leklónozhat.


A leírásban elírtam Julia helyett Viktóriát kellett volna írnom, de ez a tényen nem változtat! :)

2013. aug. 5. 19:59
 3/4 anonim válasza:
A földön egyszerre 1-1 viktória és jack volt,aztán mikor a drón kinyírta viktóriát,ugye 0 viktória és 1 jack volt,és mivel páronként voltak,ezért a tetről leküldték az 52-es párt(viktória&jack),így találkozhatott a 49-es és 52-es jack,mikor pedig harcoltak egymással akkor 49-es nem ölte meg az 52-est,mégha így is tűnt,pedig mondta neki hogy "ne féljen" ezzel is utalva arra,hogy nem öli meg,utána pedig meg is kötözte,egy hullát meg minek kötözött volna meg? Remélem érthető :D
2014. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és a körzeteknek nincs köze jack számozásához,mert akkor a 17es körzetben,ahol a torony volt,mit keresett volna a 49es? Mért nem a 17es nézett körül?
2014. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!