Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók c. sorozat 4....

Vámpírnaplók c. sorozat 4. évad 2. részének a végén, amikor felengedik a lámpásokat, és elmondják, hogy kik halnak meg, Caroline miért mondja Tylert, ha ő meg se halt?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 18:22
 1/8 FannaL ***** válasza:

A zene: The Fray - Ungodly Hour


Tyler is meghalt, hiszen hibrid, de egyébként tuti, hogy Tylert mond?

2013. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
100 % már többször láttam azt a részt, hallom is ahogy mondja, a felirat is azt írja. de ha "meghal" tyler mert vámpír lett, miért nem említik a többieket akik vámpírok lettek? miért csak tylert? :/ nem értem..
2013. aug. 5. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt mondja: This is for my dad... and Tyler's.

Tehát Tyler apukájáért, és nem pedig Tylerért

2013. aug. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor elrontották a feliratot. :) köszönöm a választ.
2013. aug. 6. 01:50
 5/8 FannaL ***** válasza:
Igen, én is amiatt kérdeztem rá, mert Hallottam én is egy "s"-et benne.
2013. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudok angolul, ezért nem tudhatom, hogy bármiféle ”s” nek van e jeletősége. :) Ilyenek ezek a fordítók. A 3. évadban is a békét békának írták. :D
2013. aug. 6. 13:23
 7/8 FannaL ***** válasza:

Ők is csak emberek, tévedhetnek, ha ők nem lennének akkor hiába néznénk egy kukkot nem értenénk belőle. (meg úgy őszintén, a magyar szinkron nem a legjobb ennél a sorozatnál, meg most már ha lehet én csakis eredeti szinkronnal nézek mindent. :) )

Hát egy s ilyen esetben tényleg nagyon számít, csak ez a dolog nekem eszembe sem jutott, hogy Tyler apja is meghalt, így nem tudtam mire vélni azt, hogy Tyler's (Tyleré), de tényleg ha megnézzük mit mond előtte Car simán rá lehet jönni.(Persze csak annak aki tud angolul.)

2013. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Én is utálom a szinkront. Mindig feliratosan nézek mindent. :)
2013. aug. 6. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!