Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fiuk a Klubból c. sorozatból...

A Fiuk a Klubból c. sorozatból ki az aki az életben is meleg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ugyan még egy részt se láttam, csak bemutatót, de szerintem az összes full homár, nézz csak rájuk.
2009. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tudom, hogy a Justint és az Emmettet alakító srácok a valóságban is azok. Legalábbis ezt olvastam valahol.
2009. okt. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi azóta utánajártam és igen tényleg ők melegek a való életben is... de Brian nem ugye? (Gale H)
2009. okt. 25. 23:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gale Harold hetero.
2009. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
G. H. sajnos nem :( Pedig őt jól megba**nám :)
2009. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ki nem ? :D:D xD
2009. okt. 28. 14:17
 7/14 anonim válasza:
15%
Én nem tudom mit esztek a Briant alakító színészen. szerintem nem nagy szám, ő sem, a teste sem, nagy horgas orra van, és nem is helyes, mégis sok meleg el van tőle ájulva. :s
2010. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Nos ha nézted volna a sorozatot,akkor tudnád,hogy nemcsak a külseje miatt szeretjük,hanem a stílusa,a műveltsége,a beszólásai,az egyénisége,a viselkedése miatt és azért,mert képes változni és változtatni.És persze az idő múlásával rájössz,hogy a külseje nagyon vonzó,bámulatos,fantasztikus,imádnivaló és minden mozdulatával magával ragad és felizgat...

Röviden én így tudnám összefoglalni :D

És ha jól tudom,akkor csak Emett és Justin karakterét játszó színészek melegek az életben is,bár talán a dokit alakító színész is ide sorolható,az a baj,hogy nagyon régen néztem ennek utána.... :(

2010. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

A beszólásai, az a maximumon van XDXDXDXDXD

Meg bírom benne, h senki mást nem érdekli (mindent félvállról vesz) kivéve Justin *-* (meg sajna kicsit Michille -el is gondoskodó :@)

2011. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Justin, Emmett, Dr. David és Vic bácsi színésze eleg, Lindsay színésznője bi
2011. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!