Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek mi lehet a címe?

Ennek a filmnek mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam még az M1-en. Ha jól emlékszem valami olyasmi volt benne hogy egy fehér család a gettóba költözik. Egy panelházba. Van ott egy fekete férfi is akitől eleinte tiltják a gyerekeiket de a végén összebarátkoznak. a film végére sajnos már nem emlékszem.

2013. aug. 7. 07:57
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok teljesen biztos benne, de én is láttam egy hasonló filmet, amelyben egy Ír család két kislánnyal kerül hasonló helyre,mert a kisfiuk korábban meghalt. A férfi színész lenne de nehezen talál szerepet mert nem tudja feldolgozni a kisfiuk elvesztését, mivel magát okolja a baleset miatt, a nagyobbik kislány folyton videokamerázik, az édesanya pedig a szemközti cukrászdában dolgozik. A házban lakik egy fekete férfi is aki festő és vele a végére összebarátkoznak. Ha erre a filmre gondoltál akkor ennek az a címe hogy Amerikában. Ha nem akkor sajnos nem tudok segíteni, de a leírtak alapján nekem ez a film ugrott be. [link]
2013. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!