Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Schmidt Györgynek lesz uj...

Schmidt Györgynek lesz uj filmje 2013 ba vagy 2014 ben?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a színészt,föleg az Én mindig itt leszek veled cimü olasz filmdrámában, ahol főszereplöként hatalmasat alakitott
2013. aug. 7. 20:58
 1/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is nagyon szeretem öt,és nagyon sok magyarnak a szivében van az a kis szomorkás arca és mozdulatai.De ha szereted a filmjeit nem tudom láttad e töle a rendörség olasz sorozatot,illetve Az emlékeim Anna frankról.Igaz az utobbiba ritkán szerepel de nagyon édes benne

2013. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben, ki a Schmidt György, mert híre-hamva sincs sehol.
2013. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen láttam töle ezeket is.de igazábol az én mindig itt leszek veled filmben tetszet meg nekem nagyon,pont azért mer olyan bánatos volt benne és szomoru
2013. aug. 7. 21:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves kommentező Schmidt György egy magyar származásu Olasz gyerekszinész,2 éves korátol szüleivel Szardenia szigetén él ott lett szinész, sokat nem tudok róla mondani,mer a médiában utoljára 2009 ben halottam azota semmi
2013. aug. 7. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm az információt, valóban számomra teljesen ismeretlen, bár az olasz filmeket számon tartom.
2013. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ö 2001 töl mindösze 2005 ig volt csak az olasz film iparban,elötte kisgyermekként csak a szinházban játszot,magyarországon csak egy nagy szerepe volt a nemzeti színházban az ember tragédiájába.Kedves hozzászolo aki nem ismeri öt az nézze meg a filmjét az én mindig itt leszek veled et minden évben adják iskolakezdés elött általába az m1.ebben a hónapba 25 fele valamejik hétvégén csak át kell lapozni a tv ujságot
2013. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szajkosi barnabás válasza:
Más néven Giovanni Pedersoli,Schmidt György magyar nevet 2002 ben 14 évesen vette fel,Olasz színész semmi köze nincs magyarországhoz,mivel 2 évesen költöztek el az országból,most meg a média szerint Kanadában él menekültként,xdddd nagy mi? a filmipart elhagyta 19 évesen azt mondta a frizbiben soha nem akart filmszínész lenni,és végleg abba hagya a szinházi életett.Ha megmaradt volna a filmiparban Olaszország legjobbja lett volna mivel az én mindig itt leszek veled film dráma alakitása után olaszország nagyra becsülte öt 2005 be.Én sajnálom egyébként mivel ilyen tehetséges színészt nem mindennap látni mer a filmjeiben nagyot alakitott,föleg evvel a szomoru bánatos mozdulataival,hát de ez ö.xddd
2013. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

kedves Szajkosi úr!! most nem értem!! az egyik pillanatban ocsárolja Györgyöt,a másik pillanatban pedig dicséri.Most akkor tulajdonképpen hogy is állunk?

Egyébként, ö maga mondta a frizbiben,kedves szajkosi nem tudom nezte e ön a 2009 novemberben leadott musort de azt mondta nem használja az olasz nevét.Már az emlékeim anna frankrol dvd boritojan is schmidt györgy név van irva,utoljára az én mindig itt leszek cimü film dvd boritojan láttam a Giovanni Pedersoli nevet

2013. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nagyon sajnálom.

Szerettem volna még látni felnött korában is,biztos vagyok benne hogy az egyik legjobb lett volna.De ez mindig igy van a jobbak mennek a rosszabbak meg maradnak.Én nem bántom azért mer ki ment Külföldre, hiszen ha jól megnézzük nem is lehet rá azt mondani hogy Magyar.ö mindig is Olasz szinész volt,még az ujságokban illetve a tv ben is azt irták és mondták olasz filmszinész.Én mindig is számon tartom ezek után is az olasz filmeket,hátha fel bukkan valamelyikben 2013 ba,illetve 2014 ben

2013. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2013. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!