Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bemásolnátok nekem ezt a részt?

Bemásolnátok nekem ezt a részt?

Figyelt kérdés
Amikor a negyedig részben Reni megtudja, hogy Kinga beleesett Zsoltiba.

#Szent Johanna Gimi #a szent johanna gimi 4
2013. aug. 8. 16:39
 1/4 Dolly99 ***** válasza:
100%

-Tudod, ez annyira jellemző.Csak mert valaki lefogy egy kicsit, már rögtön körbeugrálják. Azelőtt észre se vették, mist meg ő a jó fej meg a vicces, ő a társaságban a jó arc.-mutogatott folyamatosan a idézőjeleket a levegőbe, én pedig értetlenül meredtem rá.

-Miről beszélsz?

-Zsoltiról.-közölte, mintha ez olyan egyértelmű lenne.-Jó, elismerem a kitartása figyelemre méltó, és valóban leadott, vagy...sokat.-bólogatott folyamatosan.-De azért ez nem olyan nagy dolog. Sportol, lefogyott....

-Tudod hogy többről van szó.-szóltam közbe.-Tartotta a diétát, egyszer sem szegte meg, Dave folyamatosanfigyelte,komolyan, még csak kísértésbe sem esett. Nagyon akarta. Szerintem megérdemli hogy elismerjék.

-Jó, és?

Kinga! az bánt, hogy az egész miattad kezdődött?-suttogtam attól félve, hogy beletrafáltam és mindjárt leüt.

-Tudom,tudom, hogy csúnyát mondtamrá, és hallotta.Tudom hogy barom voltam.-roskadt le a padra.-Tudom hogy miattam kezdett el fogyózni, mármintazért mert megbántottam. Hidd el ha tehetném visszacsinálnám.

-De csak jót tettél! Hisz neked köszönheti hogy most jól érzi magát a bőrében-mosolyogtam.

-Kit érdekel?én nem érzem jól magam a bőrömben!

-Mi?-ráztam a fejem hitetlenül.

-Oké jol néz ki. megkapta edinát, nagy ügy, E. mimdenkire mászuk, aki egyszer rámosolyog...

-Jó, tudjuk, E. milyen, de mért zavar hogy járnak?

-Mert Edina. Most komolyan edina? edina?

-Ugy tűnik edina.

-De miért? Feküdt le a padra,én meg hirtelen azt sem tudtam, h mit tegyek.

-hát, ők most járbak. ennyi.-suttogtam 9szintén remélve hogy nem kap dührohamot.

-Na persze. Edina megvárta h Zsolti jól nézzen ki, aztán lecsapott rá. Én meg dög vagyok, aki lekövérezte, és azóta is utál. Holott ez miattam van. nekem köszönheti hogy most jol néz ki. nekem volt szerepem abban h miat men9!Nekem kéne járnom vele!-üvöltötte.



remélem felpontozol 2 órába telt mire telefonról bepötyögtem!:)

2013. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dolly99 ***** válasza:
bocsi a sok helyesírási hibáért telefonról írtam...:)
2013. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :))))
2013. aug. 10. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

- Utálom, hogy nem érdekel Olivér. Utálok vele skype-olni. Unom. Szerintem ő is unja magát. Annyira unalmas, hogy egyszer elaludtam, miközben skype-on beszéltünk. Utálom, hogy nem vicces. Hogy nem tud megnevettetni. Hogy még veszekedni sem tudok vele. Utálom, hogy találkozunk a hétvégén, és utálom, hogy annyira várja! Utálom, hogy ő nem… Hogy ő nem… - kereste a szavakat, én pedig óvatosan elmosolyodtam.

- …hogy ő nem Zsolti.

- Igen - (...)

2013. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!