Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok nekem horror filmeket...

Írnátok nekem horror filmeket ma estére? Rengeteget

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat láttam és nem igen tudnak olat mondani amit nem ezért kéne h sokat mondjatok:) Lehetőleg ne ilyen szellemeseket hanem olyanokat amik akár a valóságba is előfordulhatnak. Köszi:)

2013. aug. 8. 17:15
 1/9 anonim válasza:
59%
hát..ezek nem annyira valóságosak, de ami nekem bejött: fűrész, kör, rettegés mélye, halálos kitérő, kegyetlen titok(nagyonjooo!!!!) nem fogadott hívás..remélem segítettem valamennyit..:)
2013. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%
legenda vagyok, halálos kitérő, végső menedék, kaszás, balta, élve eltemetve, holtak napja
2013. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Véres vakáció
2013. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki már nagyon sok horrort látott,annak a Kör,a Fűrész,a Halálos Kitérő stb... újdonság lenne?Ezek csupa csontig lerágott filmek.A csapból is ez folyik. :) Bár az tény,hogy minden film új annak aki nem látta.Hát nem könnyű olyan filmet ajánlani,ami nem a lerágott csont kategória,viszont üt.De stílus alapján azért írok neked párat. Frontière, À l'intérieur, Vomit Gore, Két Nővér.Ami meg megtörténhet,(bár inkább ne)Ils (Ők)illetve a sokak által lehúzott megosztó film a "Szerb Film".
2013. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A harmincas évek Universalos horrorjait ajánlanám - de ezek ugye alapvetőek egy nagy horrorfilmesnél + a valóságban a Dracula meg A láthatatlan ember azért nem túl gyakran jöhetne elő :)

Mostanság láttam a film+-on egy egész tűrhetőt, az volt a címe: A vadász. Fiatalkorú bűnözőket visznek egy lakatlan szigetre büntetésből, ahol elkezdik őket mészárolni...

2013. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akár az Egy kés filozófiája is horror bár ugye dokumentum film is.
2013. aug. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amiket az első-második írt mind láttam de azért köszi :D A Vomit Gore meg az Egy kés filózófiája az már beteges,arra még nem szántam rá magam de majd lehet belekezdek :D Köszi a válaszokat
2013. aug. 9. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az a durva, hogy ahogy írtad az már túl beteges, aztán közben az az egyetlen ami meg is történt és a filmben még a lightos cuccok vannak benne.
2013. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
The loved ones
2020. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!